Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
17.01.2012 - 11:38
G.P.: hmmm to jsou pak barvičky..to jsem znávala:))
17.01.2012 - 11:37
Až si pro ni ku mne polezeš..nezapomeň koule



jo a štětku..ani vodka néjni za dara:))
17.01.2012 - 11:35
G.P.: Vrrrr, že ty jsi z oboru!Děkuji za návštěvu:)))
17.01.2012 - 11:11
Kapka: donne: Holky děkuju:)))
17.01.2012 - 11:00
Bíša: Děkuju, hlavně ty komenty...člověk někdy až brečí smíchem:))
17.01.2012 - 10:58
Sněženka E.T.Jane a machři..
rekreačka jak se patří:))ST
17.01.2012 - 10:46
joo tak z toho bych zvládla namalovat jen ty koně a kočár:)))Moc hezká:))
17.01.2012 - 10:38
Hodně dobrý..zvvlášť ten konec:)
17.01.2012 - 10:08
Čerti v pekle
klejí vztekle
tvoje srdce
k jídlu není
zas nebude
posvícení..lásku, čest ty vyděl třemi..
ty se dočkáš osvícení:))
Nechvátej ještě času dost...
dlouho nám piš pro radoST:))
17.01.2012 - 10:03
Pravda máme obrovské štěstí
čtvero ročních období je hezkých:))
17.01.2012 - 09:51
Opravdu ty zašlé časy přímo z koláže slov čiší:))St
17.01.2012 - 09:25
Moc milé verše:)
17.01.2012 - 09:23
Připomělas mi mládí..tenkrát jsem se musela zodpovídat z nepřiměřené sebeobrany...měla jsem toho chlíváka ....!!!!
17.01.2012 - 09:17
Kdo nechce nedá
kdo nebere..to je věda:))ST
17.01.2012 - 09:13
Kdo netopí dosti
ten má úo radosti:))ST
17.01.2012 - 09:06
vodnar: Děkuji za návštěvu:))
17.01.2012 - 09:05
..jak básníci přichází o práci:))ST
17.01.2012 - 09:03
Ano a určitě brzy přijde další pecka..ST
17.01.2012 - 08:26
jc senior: Lumpe jeden učitelskej..přišla tvoje hodina..ještě dlouho budeš plakat..liška jde tě proklínat:))Děkuju!Za nyny koment:)
17.01.2012 - 08:15
Špáďa: liška zase nebyla tak veliká kráva
alimenty bude cvakat bejček jménem Špáďa:)))Dík za koment..chrochtám smíchy!!!
1 ... 327|328|329|330|331|332|333|334|335 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku