Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
17.01.2012 - 16:31
Elisha: Děkuju jsem potěšena:))
|
17.01.2012 - 16:21
Jsi geniální:))
|
17.01.2012 - 16:14
hašlerka: Noo místy byl lila, místy jak oblíznutá hašlerčička proti sluníčku..:))Dík:))
|
17.01.2012 - 15:46
carodejka: Stále v duši, těle zůstává:)
ta láska kdysi zářivá:)) |
17.01.2012 - 15:43
carodejka: Děkuji..radost mám:))
|
17.01.2012 - 15:34
NádhernoST citem pulzující:))
|
17.01.2012 - 13:51
Není ku jako ku:)
|
17.01.2012 - 13:40
Psavec: kasparoza: Kluci vřelé díky za moc milé komentíky:)))
|
17.01.2012 - 13:35
Bíša: Když něco cítíš...píše se to samo:)Děkuji.
|
17.01.2012 - 13:30
téměř každý hlídá takou skříň
pohladit, přivonět být zas chvilku s tím..koho vzal nám smrti stín...st |
17.01.2012 - 13:27
Moc nyny pohlazení zimní:)
|
17.01.2012 - 13:25
Proto ten nedostatek ve světě:)ST
|
17.01.2012 - 13:22
Raději hledat nebudu ji..moc hezká básnička:)
|
17.01.2012 - 13:09
Hybridka22: Tvá fantazie hranic nemá!:))
|
17.01.2012 - 13:08
labuť: pomalu klusal, zrychloval..stejně jak můj tep a pak můj ty světe pod námi se začaly tvořit kruhy v obilí:))
|
17.01.2012 - 13:06
enigman: Tajný to recept:))Dík:)
|
17.01.2012 - 13:05
Kett: Děkuju:))
|
17.01.2012 - 13:02
WAYWARD: Děti se zásadně dělaj s tvrdým, nebo jsi vyjímka???:)))
|
17.01.2012 - 11:46
Hybridka22: Jednoho ti v noci pošlu:))Dík
|
17.01.2012 - 11:44
TytytytyY:)ST a bez keců..dobře rozumím.
|


