Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
23.01.2012 - 10:37
St pro oba..nádhernoST
23.01.2012 - 10:34
St...víc nedokážu..jsou to velmi bolestná slova.
23.01.2012 - 10:31
...to umění bych se od tebe jednou přiučila..ty ho znáš:)ST
23.01.2012 - 10:24
Hodně štěstí v volném světě:)St..za volnost v každé(m) verši, větě:)
23.01.2012 - 10:20
Ty lumpe:))ST
23.01.2012 - 10:19
Modlím se s tebou...st
23.01.2012 - 10:10
Hodně dobrý..stejně jako Dopis:)
23.01.2012 - 10:08
Moc krásná láskovací..ST
23.01.2012 - 09:59
Za čumáčkem
lesem běží
zvesela a celej svěží:)
23.01.2012 - 09:57
Hmm a teď co...nerozumím všemu, ale je to příjemné, temné počtení St:))Nakonec nelze pochopit vše:))
23.01.2012 - 09:52
To má ale grády:)Pod Kletí miluje i liška:)ST
23.01.2012 - 09:50
Krásné verše..ST
23.01.2012 - 09:36
ocitnout se v době té..nejspíš bych dlouho nepřežila:(ST...myslím, že už podruhé?Krásná:)
23.01.2012 - 09:33
Ježišmarjááá to je nádhernýýýýý:)ST,ST,ST..ať Vám to jde stále tak krááááásně:)))
23.01.2012 - 09:28
líná huba, neštěstí samo..předem ptej se co chceš dámo:)Jasně kámo!Krásně jsi se rozjel..ST
23.01.2012 - 09:24
Siorak: Děkuju...potěšils zrovna kdy třeba to bylo:))
23.01.2012 - 09:23
enigman: Stačí zavřít oči a hmmmm:)Dík:)
23.01.2012 - 09:21
To je šílený:(((Zatím jsem měla pocit, že není nic odpornějšího než dostávat krávě z pod kůže larvu Střečka...je!Píšeš skvěle až to člověk pomalu vydí a cítí.To upozornění jsi tam dal moooc dobře:)ST
23.01.2012 - 08:59
St..a mažu přitopit SIPO:))
23.01.2012 - 08:56
...doufám, že se tomuhle vyhnu:))Jinak krásně napsané:))
1 ... 311|312|313|314|315|316|317|318|319 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku