Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
23.01.2012 - 18:14
slzy polykám..tak už jdu..stromovkou dvoje boty produpu..tu bolest uvnitř rozdupu:))ST..krásně napsané:)
|
23.01.2012 - 18:11
b.e.a.t.a: Jsi na to kápla...všem i tobě St..Děkuju!
|
23.01.2012 - 18:08
Mario de Janeiro: Příjemné sny:))Děkuju:))
|
23.01.2012 - 17:50
Oprášeno v dobrý čas:)
|
23.01.2012 - 17:28
Přestaň se trápit..pořádně se naštvi!!ST
|
23.01.2012 - 17:27
Tedy to je nyny:))
|
23.01.2012 - 17:25
Bolavé, krásné, plné lásky:)ST
|
23.01.2012 - 17:09
STále dobrá:)
|
23.01.2012 - 13:45
studánce hluboké já šeptám nocí
kdo nepozná, neobutý léčivost vody v dravých tocích nechť aspoň rozezní:)Čistá krása, tvoje verše!St |
23.01.2012 - 12:59
Lucinka se má, že tě má:))Vítej..pěkný začátek!
|
23.01.2012 - 12:43
smutné poznání..ST
|
23.01.2012 - 12:40
i tak lze popsat dvou těl slasti
nevynechat žádné části vše co by tulák z hvězd dokázal z mraků snéST...opět moc krásné:)) |
23.01.2012 - 12:35
Pěkná, hravá:)
|
23.01.2012 - 12:32
Kajuta: Mno to mi povídej..jdeš, jdeš a jsi jinde než-li chceš:))
|
23.01.2012 - 12:15
Kajuta: asi ano já nevím..to ta paměť:))
|
23.01.2012 - 11:11
Vzpoměla jsem si na tu nyny písničku Hoslový král:)))Krásné dílko opět:))
|
23.01.2012 - 10:51
Nový snář..bude ěknej lhář:)ST
|
23.01.2012 - 10:47
takové tričko vlastní mnoho žen:)Moc pěkné.
|
23.01.2012 - 10:41
pěkné věru:)St a ať se ti tu líbí:))
|
23.01.2012 - 10:40
Hmm má to sílu!
|


