Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
23.01.2012 - 18:14
slzy polykám..tak už jdu..stromovkou dvoje boty produpu..tu bolest uvnitř rozdupu:))ST..krásně napsané:)
23.01.2012 - 18:11
b.e.a.t.a: Jsi na to kápla...všem i tobě St..Děkuju!
23.01.2012 - 18:08
Mario de Janeiro: Příjemné sny:))Děkuju:))
23.01.2012 - 17:50
Oprášeno v dobrý čas:)
23.01.2012 - 17:28
Přestaň se trápit..pořádně se naštvi!!ST
23.01.2012 - 17:27
Tedy to je nyny:))
23.01.2012 - 17:25
Bolavé, krásné, plné lásky:)ST
23.01.2012 - 17:09
STále dobrá:)
23.01.2012 - 13:45
studánce hluboké já šeptám nocí
kdo nepozná,
neobutý léčivost vody
v dravých tocích
nechť aspoň rozezní:)Čistá krása, tvoje verše!St
23.01.2012 - 12:59
Lucinka se má, že tě má:))Vítej..pěkný začátek!
23.01.2012 - 12:43
smutné poznání..ST
23.01.2012 - 12:40
i tak lze popsat dvou těl slasti
nevynechat žádné části
vše co by tulák z hvězd
dokázal z mraků snéST...opět moc krásné:))
23.01.2012 - 12:35
Pěkná, hravá:)
23.01.2012 - 12:32
Kajuta: Mno to mi povídej..jdeš, jdeš a jsi jinde než-li chceš:))
23.01.2012 - 12:15
Kajuta: asi ano já nevím..to ta paměť:))
23.01.2012 - 11:11
Vzpoměla jsem si na tu nyny písničku Hoslový král:)))Krásné dílko opět:))
23.01.2012 - 10:51
Nový snář..bude ěknej lhář:)ST
23.01.2012 - 10:47
takové tričko vlastní mnoho žen:)Moc pěkné.
23.01.2012 - 10:41
pěkné věru:)St a ať se ti tu líbí:))
23.01.2012 - 10:40
Hmm má to sílu!
1 ... 310|311|312|313|314|315|316|317|318 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku