Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
01.02.2012 - 12:11
WAYWARD:Já vím je to Emil viď:)))Ne vážně..krásná báseň..poklona!!
01.02.2012 - 12:04
Tedyy..rozžatá okenice
víko popelnice
růže z papíru
asfalt ve víru
pohlaď Elvíru za mne..ST
01.02.2012 - 11:52
zvířata dokážou hodně:)Má to hloubku..krásně napsáno..ST
01.02.2012 - 10:58
ST:))
01.02.2012 - 10:55
Dobré řešení, super počtení:))ST
01.02.2012 - 10:54
Jejda..jsou tam i chlapi?..v jiné dimenzi:))St je to mooc dobré!
01.02.2012 - 10:51
Ty ale umíš milovat..ST:))
01.02.2012 - 10:50
Maluješ slovíčka, držím si knoflíček..šikovná básnířka...pošli pár saziček:))
01.02.2012 - 09:08
Krásné miloSThraní:)
01.02.2012 - 09:01
Víno naředěné deštěm..vrchol romantiky:)
01.02.2012 - 09:00
mláďata se vrací k mámě...nádhernoST:))
01.02.2012 - 08:59
..bez bot to jde nejlíp:)
01.02.2012 - 08:50
Zamavé...až jsem z těch skoků dostala škytavku:)Opravdu pěkné!
01.02.2012 - 08:43
Suprovka:))
01.02.2012 - 08:41
To je huSTýýý...fuuuuj:))
01.02.2012 - 08:39
Občas mívám chuť kytarou ten dav ubít:))ST
01.02.2012 - 08:35
KrásnoST:)
01.02.2012 - 08:34
Moc dobré:)
01.02.2012 - 08:33
..a kořen byl had?:)
01.02.2012 - 08:30
..zvolna běžet dál:)
1 ... 293|294|295|296|297|298|299|300|301 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku