Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
01.02.2012 - 12:11
WAYWARD:Já vím je to Emil viď:)))Ne vážně..krásná báseň..poklona!!
|
01.02.2012 - 12:04
Tedyy..rozžatá okenice
víko popelnice růže z papíru asfalt ve víru pohlaď Elvíru za mne..ST |
01.02.2012 - 11:52
zvířata dokážou hodně:)Má to hloubku..krásně napsáno..ST
|
01.02.2012 - 10:58
ST:))
|
01.02.2012 - 10:55
Dobré řešení, super počtení:))ST
|
01.02.2012 - 10:54
Jejda..jsou tam i chlapi?..v jiné dimenzi:))St je to mooc dobré!
|
01.02.2012 - 10:51
Ty ale umíš milovat..ST:))
|
01.02.2012 - 10:50
Maluješ slovíčka, držím si knoflíček..šikovná básnířka...pošli pár saziček:))
|
01.02.2012 - 09:08
Krásné miloSThraní:)
|
01.02.2012 - 09:01
Víno naředěné deštěm..vrchol romantiky:)
|
01.02.2012 - 09:00
mláďata se vrací k mámě...nádhernoST:))
|
01.02.2012 - 08:59
..bez bot to jde nejlíp:)
|
01.02.2012 - 08:50
Zamavé...až jsem z těch skoků dostala škytavku:)Opravdu pěkné!
|
01.02.2012 - 08:43
Suprovka:))
|
01.02.2012 - 08:41
To je huSTýýý...fuuuuj:))
|
01.02.2012 - 08:39
Občas mívám chuť kytarou ten dav ubít:))ST
|
01.02.2012 - 08:35
KrásnoST:)
|
01.02.2012 - 08:34
Moc dobré:)
|
01.02.2012 - 08:33
..a kořen byl had?:)
|
01.02.2012 - 08:30
..zvolna běžet dál:)
|


