Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
01.02.2012 - 08:30
Moc pěkné ST
01.02.2012 - 08:27
Pěkné:))
01.02.2012 - 08:25
...indiánské štětce deště..nádhernoST!
01.02.2012 - 08:24
Moc pěkné:)
01.02.2012 - 08:23
Tišinná stříbřitoST slůvek:))
01.02.2012 - 08:19
A helemese....ST...se lesem nese!
01.02.2012 - 08:17
Hlady se jistě nepo....:))ST jinak to nejde!
01.02.2012 - 08:15
Estéčková...Splašený koroptvičky v lišce také budí touhu(maličko jinou:)))
01.02.2012 - 08:14
To se stává dost mi často(pak zjistím, že si jen chtěli popovídat:))ST
01.02.2012 - 08:11
Zvířátka mají
co většině v nás chybí
dokáží milovat hlouběji než lidi:)ST pro nádherné verše ST pro Vladimíra:))
01.02.2012 - 08:07
Vodní skluzavka s kapkou anděla:))NádhernoST...ty snad ani špatně psát neumíš:)
01.02.2012 - 07:44
Kajuta: Děkuju..to je milé:)))
31.01.2012 - 17:21
Jééé krásnoST:))Umíš:)!
31.01.2012 - 16:55
Má to cenu!A ty to víš:)ST
31.01.2012 - 16:37
Nevzpomínej najdi víc..něze, lásce vyjdi vstříc:))St
31.01.2012 - 16:34
Hihihihi..to je bratránec(děsnej mizera)ale pšššš:)
31.01.2012 - 16:09
ST
31.01.2012 - 15:34
Weylin: Dík a budu se těšit:))
31.01.2012 - 15:11
Ta druhá sloka mě hodně vzala..jsi hodně dobrej!
31.01.2012 - 15:05
ST..za tu hloubku:)
1 ... 294|295|296|297|298|299|300|301|302 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku