Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
01.02.2012 - 08:30
Moc pěkné ST
|
01.02.2012 - 08:27
Pěkné:))
|
01.02.2012 - 08:25
...indiánské štětce deště..nádhernoST!
|
01.02.2012 - 08:24
Moc pěkné:)
|
01.02.2012 - 08:23
Tišinná stříbřitoST slůvek:))
|
01.02.2012 - 08:19
A helemese....ST...se lesem nese!
|
01.02.2012 - 08:17
Hlady se jistě nepo....:))ST jinak to nejde!
|
01.02.2012 - 08:15
Estéčková...Splašený koroptvičky v lišce také budí touhu(maličko jinou:)))
|
01.02.2012 - 08:14
To se stává dost mi často(pak zjistím, že si jen chtěli popovídat:))ST
|
01.02.2012 - 08:11
Zvířátka mají
co většině v nás chybí dokáží milovat hlouběji než lidi:)ST pro nádherné verše ST pro Vladimíra:)) |
01.02.2012 - 08:07
Vodní skluzavka s kapkou anděla:))NádhernoST...ty snad ani špatně psát neumíš:)
|
01.02.2012 - 07:44
Kajuta: Děkuju..to je milé:)))
|
31.01.2012 - 17:21
Jééé krásnoST:))Umíš:)!
|
31.01.2012 - 16:55
Má to cenu!A ty to víš:)ST
|
31.01.2012 - 16:37
Nevzpomínej najdi víc..něze, lásce vyjdi vstříc:))St
|
31.01.2012 - 16:34
Hihihihi..to je bratránec(děsnej mizera)ale pšššš:)
|
31.01.2012 - 16:09
ST
|
31.01.2012 - 15:34
Weylin: Dík a budu se těšit:))
|
31.01.2012 - 15:11
Ta druhá sloka mě hodně vzala..jsi hodně dobrej!
|
31.01.2012 - 15:05
ST..za tu hloubku:)
|


