Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
02.02.2012 - 10:14
Tak tato se mi hodně mooc líbí:))
|
02.02.2012 - 10:02
To je neskutečná snůška skvoSTů:))Dík!!!
|
02.02.2012 - 09:56
severanka: DÍK ZA SUPER KOMENTÍK:)))
|
02.02.2012 - 09:55
Kars: DOUFÁM:))DĚKUJI!!:)))
|
02.02.2012 - 09:52
To jsi tedy pěknej táček:))ST
|
02.02.2012 - 09:32
Kam na to chodíš:))ST
|
02.02.2012 - 09:26
vodnar: Děkuji ti:))
|
02.02.2012 - 09:26
Moc dobré..ST
|
02.02.2012 - 09:20
6thSun: Byla to skvělá babička:)Děkuji moc!
|
02.02.2012 - 09:18
Moc dobré:)
|
02.02.2012 - 09:17
Pěkně:)
|
02.02.2012 - 09:16
CHIchi..to dobře znám:)
|
02.02.2012 - 09:15
Hmm ta je na ST..má sílu:)
|
02.02.2012 - 09:14
Krásná vzpomínka:))ST
|
02.02.2012 - 08:43
NádhernoST..krásné:)))
|
02.02.2012 - 08:42
Zajmavé sny:)
|
02.02.2012 - 08:41
a začínáš pěkně..ať se ti tu líbí:))Vítej!
|
02.02.2012 - 08:40
Bude ano:)
|
02.02.2012 - 08:39
a zebe a zebe:)
|
02.02.2012 - 08:36
Jak by ti mohla něco napovědět...němá úžasem nad krásou slov, vět musí sedět:)Jasné ST..pěkně píšeš!
|


