Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
31.01.2012 - 14:18
Krásně jsi vtála:)Suprovka!
|
31.01.2012 - 13:55
Tedy mi to pobavilo královsky:)))ST
|
31.01.2012 - 13:28
Moc hezké, truchlivě mi zní:))
|
31.01.2012 - 13:06
Ježíši tam je toho tolik..krásnoST!!!
|
31.01.2012 - 12:09
HuSTýý...k něčemu jsi mne možná inspiroval:)
|
31.01.2012 - 10:55
Já našla:)ST
|
31.01.2012 - 10:26
Ferdu můžu i dnes:))Jo to bejvaly časy!ST
|
31.01.2012 - 10:16
KrásnoST hvězná:)
|
31.01.2012 - 10:00
s.e.n: Ano hýčkám si tu lásku:)Děkuji!
|
31.01.2012 - 09:59
NádhernoST:)
|
31.01.2012 - 09:22
Tak ta zabolela!
|
31.01.2012 - 09:21
Mno v lese bohužel..je též zamořeno a nezdravo:(St za suprově vypsanou pravdu:)
|
31.01.2012 - 09:16
Tedy...to bych ráda vinu vzala
nocí hřebce osedlala obloha by nám byla malá s chutí bych se vzdala:)ST za tu nádhernost! |
31.01.2012 - 09:10
Navždy s tebou bude..
|
31.01.2012 - 09:08
starší a upravená malinko? NádhernoST:)
|
31.01.2012 - 09:04
Opět mám břišní svaly na dranc:)CHICHICHI ST
|
31.01.2012 - 09:02
V každém tvoru
krásy dílu nechtěj křídla po motýlu:) |
31.01.2012 - 08:59
Třeba ta nevyslovená:)
|
31.01.2012 - 08:57
Jak málo slov někdy stačí:))
|
31.01.2012 - 08:56
Nepros..ber si:)Pěkné:)
|


