Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
02.02.2012 - 08:31
STále pěkná:)
|
02.02.2012 - 08:30
BoleSTná krása:)
|
02.02.2012 - 08:22
Svůj svým světem:)ST
|
02.02.2012 - 08:15
Nejen jeho:))
|
02.02.2012 - 08:14
8km?Zdálo se mi to nejméně 500km:)))Perfektně napsané ST
|
02.02.2012 - 08:13
dalekoodmoředalekojezem: Dokud se v nich neválí..je to v poho.))Přeji mu dobrou chuť:))
|
01.02.2012 - 18:55
Pevya: Kéž by ti to vyšlo zlatíčko:))Myslím na tě!
|
01.02.2012 - 18:23
Tvoje srdce dobře píše:)Neznáme se?St a vítej!
|
01.02.2012 - 17:16
Velmi dobré, líbí moc:))
|
01.02.2012 - 17:12
mutil: Dík za krásnej komentík:)))
|
01.02.2012 - 15:35
Smutné, ale pěkně napsané:)
|
01.02.2012 - 15:14
St čteno jedním dechem!!!
|
01.02.2012 - 14:49
Houda: to mi povídej..já se o gramatice a úpravách chodím radit se zajícema:))
|
01.02.2012 - 14:36
Určitě pokračovat:))Pokud bys hledal..dalšího bezpáteřníka..můžeš mne oslovit hihihi..to je bomba..takové klouz a hups!!!Suprovka!!!!
|
01.02.2012 - 13:54
Jojo jen kdyby to šlo:)Máš velice příjemný přednes:))
|
01.02.2012 - 13:13
..krásné, snad maličko smutku.
|
01.02.2012 - 13:06
pouze dodám ST
|
01.02.2012 - 12:46
Už aby přišlo:)
|
01.02.2012 - 12:45
Určitě si na něm smlsnu:)))Už se těšíííím!
|
01.02.2012 - 12:18
Takže jsem dostala milost..doufám:))
|


