Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
02.02.2012 - 08:31
STále pěkná:)
02.02.2012 - 08:30
BoleSTná krása:)
02.02.2012 - 08:22
Svůj svým světem:)ST
02.02.2012 - 08:15
Nejen jeho:))
02.02.2012 - 08:14
8km?Zdálo se mi to nejméně 500km:)))Perfektně napsané ST
02.02.2012 - 08:13
dalekoodmoředalekojezem: Dokud se v nich neválí..je to v poho.))Přeji mu dobrou chuť:))
01.02.2012 - 18:55
Pevya: Kéž by ti to vyšlo zlatíčko:))Myslím na tě!
01.02.2012 - 18:23
Tvoje srdce dobře píše:)Neznáme se?St a vítej!
01.02.2012 - 17:16
Velmi dobré, líbí moc:))
01.02.2012 - 17:12
mutil: Dík za krásnej komentík:)))
01.02.2012 - 15:35
Smutné, ale pěkně napsané:)
01.02.2012 - 15:14
St čteno jedním dechem!!!
01.02.2012 - 14:49
Houda: to mi povídej..já se o gramatice a úpravách chodím radit se zajícema:))
01.02.2012 - 14:36
Určitě pokračovat:))Pokud bys hledal..dalšího bezpáteřníka..můžeš mne oslovit hihihi..to je bomba..takové klouz a hups!!!Suprovka!!!!
01.02.2012 - 13:54
Jojo jen kdyby to šlo:)Máš velice příjemný přednes:))
01.02.2012 - 13:13
..krásné, snad maličko smutku.
01.02.2012 - 13:06
pouze dodám ST
01.02.2012 - 12:46
Už aby přišlo:)
01.02.2012 - 12:45
Určitě si na něm smlsnu:)))Už se těšíííím!
01.02.2012 - 12:18
Takže jsem dostala milost..doufám:))
1 ... 292|293|294|295|296|297|298|299|300 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku