Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
31.01.2012 - 08:41
To nelze zapomenout:))ST
31.01.2012 - 08:40
a vzdaluje, vzdaluje:)Pěkné.
31.01.2012 - 08:39
Hodně povedená:))
31.01.2012 - 08:37
Navždy ano labuť pravdu má:)ST
31.01.2012 - 08:35
Okouzlující vůně!ST
31.01.2012 - 08:31
Krásná vládkyně, brzy udeří
nepůjde liška snad ani za zvěří:)
Zebou mne tlapičky..v noře láteří:)ST
31.01.2012 - 08:22
A ty máš talent na něžnosti psané..tady St rychle dáme:))Nádhernost..no a pokojík je lepší raději zavřít..dobře znám.))
31.01.2012 - 08:20
Do niiiich!ST
31.01.2012 - 08:18
Zahřeje tělo
z duše sníh svane
za devět měsíců
copak se stane:))
Tedy dnes večer budu vyhrožovat ojíněním:)ST!
31.01.2012 - 08:13
Lituji každého kdož mozek má..dík tomu stejně vše prožívá..ST
31.01.2012 - 08:10
Zdeněk Farkaš: Mnohokrát děkuji:)Je pravda, že každý komentář je pro mne velikou radostí!Kolikrát je ten koment lepší, než říkanka sama:)))Moc si jich vážím:)))
30.01.2012 - 18:45
Radši obelstěn, než ztracen..domů rychle, trapně vrácen:)Nelze ináč ST:)
30.01.2012 - 17:12
Pokud se člověk chová tak by k sobě mohl vzhlédnout pak lze vzhlédnout určitě i k němu..myslím:)Pěkně napsáno:)
30.01.2012 - 17:04
Ten dědula z baku...nepůjčil sabaku?St
30.01.2012 - 17:02
St nejen za verš nyny
že neděláš voloviny:))
30.01.2012 - 17:00
Jéje já chci taky obejmout..st!
30.01.2012 - 16:57
olé vole, nerej mi strom pole ijo čeko parli lentamente...umím psát jen jak se to říká..sakramente:)ST
30.01.2012 - 16:31
To je miloučké:))
30.01.2012 - 15:18
Nevím proč, ale dostala mne...moc líbí:)ST
30.01.2012 - 11:20
Moc hezky napsané:)
1 ... 296|297|298|299|300|301|302|303|304 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku