René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře uživatele :
02.01.2012 - 13:58
Nikdy si však nepřipustí tu pravdu krutě vrytou,
že její sny se neslučují s drsnou realitou.
Naivní dívko, stále jenom sníš,
co se však stane, až se probudíš? ... asi nejlepší z celé básně
02.01.2012 - 12:53
a k jídlu jez jen petržel
abys plány dodržel :-)
02.01.2012 - 12:51
není tma, že by se nedala prosvítit, ani hlubina hluboká tak, že by dna neměla
01.01.2012 - 21:46
a odpouštěj nám naše viny
pro naši slabost
a svoji lásku
01.01.2012 - 15:29
Bohatsví
Milosrdného
pro nás zrozeného
ať v požehnání
na tobě spočívá
jak rosa chemrónská
...třpytivá
01.01.2012 - 14:50
Taky věřím v Boha - lásku a prosím, ať nezůstává na ocásku, ale je vtištěná, tam, kam vždy vstoupit chtěla - do středu života, do celého těla.
01.01.2012 - 03:17
Mistrovské vyjádření podstaty v několika řádcích
01.01.2012 - 03:15
Moc ti to přeju
29.12.2011 - 13:31
vodopádovitě pádná
29.12.2011 - 13:30
Vítej v krajině přehledné a milé.
No a k básni:
Nazýváš ji experimentem. Experiment se povedl!
29.12.2011 - 11:57
hledej hledej
odpovědi
hledej v sobě
tam si sedí
29.12.2011 - 11:56
snad nebude vždy tak smutně
29.12.2011 - 11:53
ač zimní, hřeje
29.12.2011 - 11:50
z oné košile
měla by radost tchýně

už mě vidí na psychině
29.12.2011 - 00:45
vysypej kapsy do kanálu
29.12.2011 - 00:44
pokud je text pravdivý, nepadá mě asociace - základní terapeutická poučka - člověk je zodpovědný za své pocity
druhá zásadní poučka je - když někomu jeho problém nevadí, není to pro něj problém (jen je nebezpečí, že tím bude vadit blízkým)
Když to nikomu nevadí, nejedná se o problém

aaa vooo toom ttoo jjee :-)
29.12.2011 - 00:17
ta je teda
strašně dobrá
tyčí se jak
v buši
kobra
29.12.2011 - 00:15
Jenom větrání?
To tě k smutku dohání?

Nemaj hochu na tě páku,
když tě necpou do větráku!
29.12.2011 - 00:12
rozpad mnohdy bolí víc
než spéct se v škvarky
hlavně když jde na dřeň
a zůstanou jen kvarky
28.12.2011 - 15:21
Pohádkové sněhové vločky
ty čarovat umí
a doma pak vánočně
všechno zavoní...nádhera, škoda, že letos počasí nepřálo
1 ... 461|462|463|464|465|466|467|468|469 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku