René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
02.01.2012 - 13:58
Nikdy si však nepřipustí tu pravdu krutě vrytou,
že její sny se neslučují s drsnou realitou. Naivní dívko, stále jenom sníš, co se však stane, až se probudíš? ... asi nejlepší z celé básně |
02.01.2012 - 12:53
a k jídlu jez jen petržel
abys plány dodržel :-) |
02.01.2012 - 12:51
není tma, že by se nedala prosvítit, ani hlubina hluboká tak, že by dna neměla
|
01.01.2012 - 21:46
a odpouštěj nám naše viny
pro naši slabost a svoji lásku |
01.01.2012 - 15:29
Bohatsví
Milosrdného pro nás zrozeného ať v požehnání na tobě spočívá jak rosa chemrónská ...třpytivá |
01.01.2012 - 14:50
Taky věřím v Boha - lásku a prosím, ať nezůstává na ocásku, ale je vtištěná, tam, kam vždy vstoupit chtěla - do středu života, do celého těla.
|
01.01.2012 - 03:17
Mistrovské vyjádření podstaty v několika řádcích
|
01.01.2012 - 03:15
Moc ti to přeju
|
29.12.2011 - 13:31
vodopádovitě pádná
|
29.12.2011 - 13:30
Vítej v krajině přehledné a milé.
No a k básni: Nazýváš ji experimentem. Experiment se povedl! |
29.12.2011 - 11:57
hledej hledej
odpovědi hledej v sobě tam si sedí |
29.12.2011 - 11:56
snad nebude vždy tak smutně
|
29.12.2011 - 11:53
ač zimní, hřeje
|
29.12.2011 - 11:50
z oné košile
měla by radost tchýně už mě vidí na psychině |
29.12.2011 - 00:45
vysypej kapsy do kanálu
|
29.12.2011 - 00:44
pokud je text pravdivý, nepadá mě asociace - základní terapeutická poučka - člověk je zodpovědný za své pocity
druhá zásadní poučka je - když někomu jeho problém nevadí, není to pro něj problém (jen je nebezpečí, že tím bude vadit blízkým) Když to nikomu nevadí, nejedná se o problém aaa vooo toom ttoo jjee :-) |
29.12.2011 - 00:17
ta je teda
strašně dobrá tyčí se jak v buši kobra |
29.12.2011 - 00:15
Jenom větrání?
To tě k smutku dohání? Nemaj hochu na tě páku, když tě necpou do větráku! |
29.12.2011 - 00:12
rozpad mnohdy bolí víc
než spéct se v škvarky hlavně když jde na dřeň a zůstanou jen kvarky |
28.12.2011 - 15:21
Pohádkové sněhové vločky
ty čarovat umí a doma pak vánočně všechno zavoní...nádhera, škoda, že letos počasí nepřálo |


