René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
09.01.2012 - 23:27
zvířenka: sama hlína je život
z počítače jetelina nevyroste |
09.01.2012 - 23:10
ten obraz
současnosti i dávna znám od pradávna |
09.01.2012 - 14:04
Má to spád jak voda vypuštěná z vodojemu
|
07.01.2012 - 18:35
výborné! (ten vykřičník tam mám, abych se neopakoval :-)
|
07.01.2012 - 18:34
výborné
|
07.01.2012 - 13:12
dík za přání
a čestně slibuju, že budu psát co nejlíp :-) |
07.01.2012 - 08:20
vítej v novém roce
|
06.01.2012 - 22:03
nevím co napsat, abych se neopakoval
|
06.01.2012 - 21:53
Dota Slunská: Ďýk moč za komentár
|
06.01.2012 - 21:52
Mbonita: ty brďo, to je komentář lepčí než básnička
|
06.01.2012 - 10:07
Jak dopis Oněginovi
|
06.01.2012 - 10:00
nevím co je to blinda
jinak jsou to zajímavé obrazy, slova a obraty |
06.01.2012 - 00:24
nerozumím poslednímu verši, ale možná o to nejde
|
05.01.2012 - 17:33
první sloka mě nenadchla
po dočtení se mi to nějak sepnulo a začal jsem se dívat na báseň jinak, i na první sloku mnohem, mnohem lépe |
05.01.2012 - 17:07
hele, dej to do soutěže zde na Libresu
|
05.01.2012 - 15:22
Moudře díš.
Víš? |
05.01.2012 - 13:28
Tý brďo, to je pecka! Chechtá se tu celá kancelář.
|
05.01.2012 - 11:31
to na zahradě v zimě
spolu budou stát pak o jarním tání na Svratce veslovat |
05.01.2012 - 11:28
N e p r o z r a Z E N zůstal roky ten ortodoxní katolík,
že vyznává Zen |
05.01.2012 - 11:26
Platí to
co se neřekne ... Když se něco důležitého řeší, mlčím. A na má slova vždycky dojde. |


