René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
28.12.2011 - 15:20
koukám ,že jsem trefil svoje gusto
|
28.12.2011 - 15:19
hmmm - obdivné cítoslovce
|
28.12.2011 - 15:18
Noc utápí se v neřesti
Ze tvých stínů chtěla bych plést pavučinu ... to je vynikající a nejen tohle |
28.12.2011 - 10:15
snad jednou roztaje
a housle budou naladěny |
28.12.2011 - 00:56
hmmm - obdivné zamručení
|
28.12.2011 - 00:46
helééé, Bambulka, před chvílí telefonuje, teď zas píše, jestli ty sis na mě nezasedla :-)
|
28.12.2011 - 00:45
výborné.
jen mě napadá, jestli by na závěr nemohlo být slovo rýmující se na "sněží", prostě takové cinknutí |
25.12.2011 - 21:53
Vítej na stránkách přehlednosti a pohody.
Ať ti to píše! |
25.12.2011 - 16:51
hašlerka: komentář jak víno
|
25.12.2011 - 12:39
tvá báseň je modlitba
PS Ať Betlém, kde se vtělila naděje a láska, není až v daleké zemi Judské, ale u tbe doma a v tvém srdci. |
22.12.2011 - 20:15
No sláva, narazil jsem na delší kousek a líbí se mi.
|
22.12.2011 - 09:03
Princezna Smutněnka: máš pravdu, "dítěti" jsem dal na další řádek a je to lepší. Dík.
|
21.12.2011 - 10:59
miniatura dávající prostor
|
21.12.2011 - 10:58
velice neotřele zní tvůj zpěv Vánoční
|
19.12.2011 - 22:37
konečně nebudu b oddělení vlasteneckých básní sám
|
19.12.2011 - 22:36
Citlivé dílko
|
19.12.2011 - 22:35
:-)
|
19.12.2011 - 14:07
Pošušňáníčko
|
19.12.2011 - 14:06
Moc se mi líbí. Obsah jako motýlí vkřídla. Celé dílko je krásně zasněné. Jen cítím, že tak krásná básnička by možná chtěla místy o něco uspořádanější rytmus.
Napríklad: sen se stane skutečností já poletím s počestnosti. Temnou nocí bez konce, či snad ve dne do slunce? Tím ale netvrdím, že rytmus je v poezii podstatný. Jen mě to tak napadlo. Každopádně tvé dílo má můj Tip. |
18.12.2011 - 19:03
Buď vítána v oáze klidu a přehlednosti
|


