René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře uživatele :
12.01.2012 - 11:04
Je člověku až slabo
jak se v sobě tají

dlouhé nohy
schopny dojít za hranici

...pokusil jsem se najít
obrazy genialit
ale musel bych to sem kopírovat celé
tónů
12.01.2012 - 09:45
v márnici vzdělanosti a myšlenek
je to jako být stvořena ze vzduchu
a hladit rukou hvězdy ... malý výběr výborných věcí
11.01.2012 - 09:50
melodické, úplně vleze pod kůži jako mráz ale příjemně
10.01.2012 - 19:48
Liška76: však to dávno umíš
10.01.2012 - 16:10
Výborná, citlivá, posmutnělá ...
10.01.2012 - 14:24
ttragelaf: to nebyla jejich slova, ale moje slova
nejsem dokonalý, nebyl jsem a nebudu, ale snažím se, aby to bylo se mnou lepší
10.01.2012 - 13:35
… zvedni hlavu …
trochu skloním
setkáme se rty
10.01.2012 - 13:32
Obrazy jak od Moneta
10.01.2012 - 13:22
Hůř se mi některé verše čtou díky rytmu
a přijdemi, že i některé rýmy by chtěly být čistší.

Ale piš a piš, pořád dál, má to děj, je poznat otevřenost a přemýšlení o věcech

Rozhodně nechci prvními kritickými řádky říct, že rytmus nebo rýmy jsou vždy nejdůležitější. A vůbec nechci tvrdit, že bych byl nějakej znalec, jehož posudky jsou neomylné.
Hodně zdaru.
10.01.2012 - 12:35
ttragelaf: možná že malomocné (kteří o své nemoci díky vínu zrovna nevěděli) o malomocných :-)
10.01.2012 - 10:14
až klasická, přijde mi
to namyslím jako kritiku ale pochvalu
10.01.2012 - 09:39
on ten předseda vlády není zas tak špatnej
jde o slušného chlapa, kterej dodržuje a žije slušné hodnoty (ověřeno osobně)
ovšem ta smečka, která je tam s ním, na kterou nemá díky zašmodrchanci smluv, domluv, pomluv, vydírání odchodem ... moc páky, to je mor
10.01.2012 - 09:34
Hezounce milounké!
10.01.2012 - 09:31
Je dokonale dokonalá!
10.01.2012 - 09:28
Dota Slunská: Vydat se Slávkou básně by bylo zajímavé hlavně v tom, že kdyby sbírka obsahovala třeba 500 kusů, byla by furt útlá.
10.01.2012 - 01:01
láska
to je rozhodnutí
postoj nesouvisející s mírou zamilovanosti

láska to přijetí se vším všudy
a je jedno kam jde
a kudy
10.01.2012 - 00:54
Toulavá: není co omlouvat
dětské prostě
já mám rád
10.01.2012 - 00:27
jednou jsem takhle málem
ochutnal jeden pohár
kryl ho její zadek
byl v něm čpavek

omlovám se, nehodí se to k tvé moudré a něžné básni a le napadlo mě to
09.01.2012 - 23:56
na zdraví
09.01.2012 - 23:29
kurnik šopa, proč já tě nečtu? asi jsem ignorant, změním se
1 ... 458|459|460|461|462|463|464|465|466 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku