René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
12.01.2012 - 11:04
Je člověku až slabo
jak se v sobě tají dlouhé nohy schopny dojít za hranici ...pokusil jsem se najít obrazy genialit ale musel bych to sem kopírovat celé tónů |
12.01.2012 - 09:45
v márnici vzdělanosti a myšlenek
je to jako být stvořena ze vzduchu a hladit rukou hvězdy ... malý výběr výborných věcí |
11.01.2012 - 09:50
melodické, úplně vleze pod kůži jako mráz ale příjemně
|
10.01.2012 - 19:48
Liška76: však to dávno umíš
|
10.01.2012 - 16:10
Výborná, citlivá, posmutnělá ...
|
10.01.2012 - 14:24
ttragelaf: to nebyla jejich slova, ale moje slova
nejsem dokonalý, nebyl jsem a nebudu, ale snažím se, aby to bylo se mnou lepší |
10.01.2012 - 13:35
… zvedni hlavu …
trochu skloním setkáme se rty |
10.01.2012 - 13:32
Obrazy jak od Moneta
|
10.01.2012 - 13:22
Hůř se mi některé verše čtou díky rytmu
a přijdemi, že i některé rýmy by chtěly být čistší. Ale piš a piš, pořád dál, má to děj, je poznat otevřenost a přemýšlení o věcech Rozhodně nechci prvními kritickými řádky říct, že rytmus nebo rýmy jsou vždy nejdůležitější. A vůbec nechci tvrdit, že bych byl nějakej znalec, jehož posudky jsou neomylné. Hodně zdaru. |
10.01.2012 - 12:35
ttragelaf: možná že malomocné (kteří o své nemoci díky vínu zrovna nevěděli) o malomocných :-)
|
10.01.2012 - 10:14
až klasická, přijde mi
to namyslím jako kritiku ale pochvalu |
10.01.2012 - 09:39
on ten předseda vlády není zas tak špatnej
jde o slušného chlapa, kterej dodržuje a žije slušné hodnoty (ověřeno osobně) ovšem ta smečka, která je tam s ním, na kterou nemá díky zašmodrchanci smluv, domluv, pomluv, vydírání odchodem ... moc páky, to je mor |
10.01.2012 - 09:34
Hezounce milounké!
|
10.01.2012 - 09:31
Je dokonale dokonalá!
|
10.01.2012 - 09:28
Dota Slunská: Vydat se Slávkou básně by bylo zajímavé hlavně v tom, že kdyby sbírka obsahovala třeba 500 kusů, byla by furt útlá.
|
10.01.2012 - 01:01
láska
to je rozhodnutí postoj nesouvisející s mírou zamilovanosti láska to přijetí se vším všudy a je jedno kam jde a kudy |
10.01.2012 - 00:54
Toulavá: není co omlouvat
dětské prostě já mám rád |
10.01.2012 - 00:27
jednou jsem takhle málem
ochutnal jeden pohár kryl ho její zadek byl v něm čpavek omlovám se, nehodí se to k tvé moudré a něžné básni a le napadlo mě to |
09.01.2012 - 23:56
na zdraví
|
09.01.2012 - 23:29
kurnik šopa, proč já tě nečtu? asi jsem ignorant, změním se
|


