René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře uživatele :
09.12.2011 - 09:37
ta zastřelená luna je skvělej obraz
a máš jich tam ještě víc
09.12.2011 - 09:29
kterýsi šmejd mě dal zrcadlo do zorného pole
a tehdy jsem ztratil oční kontakt s Bohem
protože jsem viděl jen sebe v té pokřivené, třpytící se ploše
pomohli mi jej všek rozbít ti, co mě milují
a já se teď můžu vidět mnohem lépe v lesku Jeho zřítelnic
09.12.2011 - 09:10
nerozumím poslednímu slovu.
Je to opak od "betl" - termín z kartet?
09.12.2011 - 09:06
snad nebude tak zle
09.12.2011 - 09:05
čisté vpohlazení
09.12.2011 - 09:04
Změň farnost
Náš farář je lepší
09.12.2011 - 09:01
Co když žena
nemá ňadra?

Nevadí, nevadí
hlavně že má pozadí.
09.12.2011 - 08:54
Když žije
něco ve mě hnije
09.12.2011 - 08:53
sněžím
a blahem ti vlézám
za ňadra
jak do hnízda
koňadra

... a teď ať někdo zkusí říct, že jsem houby básník! Takový poklady mě napadají po ránu!!!
09.12.2011 - 08:26
a helemese, jiné téma
08.12.2011 - 23:42
Vítej
08.12.2011 - 17:16
hmmm, líbí se mi, proto to pochvalné zamručení
08.12.2011 - 17:14
poodhalenky a kštici - výborná slova
08.12.2011 - 17:11
no, ta je
07.12.2011 - 22:23
Zastavil jsem se, a bádal, jaký to ve mě vyvolává pocit. Je z oblasti kladné a je dost podobný těm, které často mívám při čtení Skácela. Proto Tip.
07.12.2011 - 22:08
píšeš famózně
07.12.2011 - 18:03
Vodu kázat víno pít
Žít

...hezká závěrečná zkratka
07.12.2011 - 18:00
Obsahověse mi to líbí, i opakování jednoho typu rýmu na deseti řádcích beru za záměr ne za mínus.
Trochu mi vadí závěrečné zrýmování a tempo posledního verše.
Ale vadí to jen mě a to ještě jen mírně, takže si z toho nic nedělej.
07.12.2011 - 17:54
klidně bych podepsal
07.12.2011 - 17:53
podle mého nesměrodatného názoru, laického a nevytříbeného - tohle dílo místy trošku klopýtá
ale nic si z toho nedělej, sám mám klopýtavých, koktavých ... spousty

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku