René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
09.12.2011 - 09:37
ta zastřelená luna je skvělej obraz
a máš jich tam ještě víc |
09.12.2011 - 09:29
kterýsi šmejd mě dal zrcadlo do zorného pole
a tehdy jsem ztratil oční kontakt s Bohem protože jsem viděl jen sebe v té pokřivené, třpytící se ploše pomohli mi jej všek rozbít ti, co mě milují a já se teď můžu vidět mnohem lépe v lesku Jeho zřítelnic |
09.12.2011 - 09:10
nerozumím poslednímu slovu.
Je to opak od "betl" - termín z kartet? |
09.12.2011 - 09:06
snad nebude tak zle
|
09.12.2011 - 09:05
čisté vpohlazení
|
09.12.2011 - 09:04
Změň farnost
Náš farář je lepší |
09.12.2011 - 09:01
Co když žena
nemá ňadra? Nevadí, nevadí hlavně že má pozadí. |
09.12.2011 - 08:54
Když žije
něco ve mě hnije |
09.12.2011 - 08:53
sněžím
a blahem ti vlézám za ňadra jak do hnízda koňadra ... a teď ať někdo zkusí říct, že jsem houby básník! Takový poklady mě napadají po ránu!!! |
09.12.2011 - 08:26
a helemese, jiné téma
|
08.12.2011 - 23:42
Vítej
|
08.12.2011 - 17:16
hmmm, líbí se mi, proto to pochvalné zamručení
|
08.12.2011 - 17:14
poodhalenky a kštici - výborná slova
|
08.12.2011 - 17:11
no, ta je
|
07.12.2011 - 22:23
Zastavil jsem se, a bádal, jaký to ve mě vyvolává pocit. Je z oblasti kladné a je dost podobný těm, které často mívám při čtení Skácela. Proto Tip.
|
07.12.2011 - 22:08
píšeš famózně
|
07.12.2011 - 18:03
Vodu kázat víno pít
Žít ...hezká závěrečná zkratka |
07.12.2011 - 18:00
Obsahověse mi to líbí, i opakování jednoho typu rýmu na deseti řádcích beru za záměr ne za mínus.
Trochu mi vadí závěrečné zrýmování a tempo posledního verše. Ale vadí to jen mě a to ještě jen mírně, takže si z toho nic nedělej. |
07.12.2011 - 17:54
klidně bych podepsal
|
07.12.2011 - 17:53
podle mého nesměrodatného názoru, laického a nevytříbeného - tohle dílo místy trošku klopýtá
ale nic si z toho nedělej, sám mám klopýtavých, koktavých ... spousty |


