René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře uživatele :
27.01.2012 - 01:42
Bambulka: Ahoj, Slávka je jasnou zakladatelkou a průkopnicí. Ty do minimaxi taky jasně patříš.
27.01.2012 - 00:09
jednoduše
není suše
26.01.2012 - 01:31
Ahoj :)Nešikovná Aničko (Levá -Andule) - Levandule, je to moc povedené
Dobře napsaná miniatura vydá za půl sbírky.
24.01.2012 - 16:06
báseň psaná "na dřeň"
24.01.2012 - 15:53
rýmy jako víno
lehce se mi odhodilo
moje běžné "líno"
a stal jsem se sprinterem na trase tvých veršů
23.01.2012 - 07:39
Přijde mi to zajímavý, s náběhem na "krásno" ale mírně nesourodé
23.01.2012 - 07:34
zenge: jasně, jakou jinou chaloupku bych myslel, než tu Tomovu :-)
23.01.2012 - 00:50
asi by i prokletí básníci měli z tvého holdu radost
22.01.2012 - 23:33
I mé Brno má stejné chutě
a kdyby bylo živé
řelk bych mu
miluji tě
22.01.2012 - 23:32
ej, ty jedna labužnice
20.01.2012 - 23:13
úplně cítím to rozechvění, jestli se aspoň něco splní
20.01.2012 - 21:44
rozumím a poklona
18.01.2012 - 15:30
seš vtipnej, baví mě to
18.01.2012 - 15:27
svěží frázování, svěží rýmy a vůbec svěží
18.01.2012 - 13:37
Amarant hořící

mráz

na líci
18.01.2012 - 13:33
jíní zimy předzvěstí

stomy převlékají
v nevěsty
18.01.2012 - 13:06
Pár nesměrodatných postřehů:
Začínáš velice silným slovem - umítání, které dává laťku vážnosti příběhu velice vysoko. Další verše nasvědčují tomu, že budeš pokračovat v silné výpovědi.
Pak ale přichází:

"kultura kolem nás neuspokojuje"

Pojem kultura mně přijde v čase umírání jako nepodstatný, mělký.

Ale jsem rád za pokračování, které znovu vystřeluje kvalitu a vážnost básně do výšin:


a najednou si říkám kolik
citů
promarnili jsme…V Y N I K A J Í C Í !!!


... a celé další pokračování rozhovoru (básně) stojí za přečtení a zamyšlení.
Díky
13.01.2012 - 21:25
vtipný, říkankovitě zrýmovaný, ale to vůbec nevadí
13.01.2012 - 08:39
Jo a ještě něco, slovo "srdceryty" jsem měl v v jedné sloce básničky "transsrdeční magistrála". Ale sloka se mi nějak nepozdávala pro těžkopádnost, a tak jsem ji tam nedal. Zmíněnou básničku (však jen s homeopatickým otiskem "srdcerytů") mám na literu.
13.01.2012 - 08:30
Celé mi to přijde jako:

Nasnímané časosběry
dotyků z podvědomí
bez přímé úměry
se stavem paměti

Něco pro mě
pár pro tebe
zbytek (za čas)
pro děti
1 ... 457|458|459|460|461|462|463|464|465 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku