René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
27.01.2012 - 01:42
Bambulka: Ahoj, Slávka je jasnou zakladatelkou a průkopnicí. Ty do minimaxi taky jasně patříš.
|
27.01.2012 - 00:09
jednoduše
není suše |
26.01.2012 - 01:31
Ahoj :)Nešikovná Aničko (Levá -Andule) - Levandule, je to moc povedené
Dobře napsaná miniatura vydá za půl sbírky. |
24.01.2012 - 16:06
báseň psaná "na dřeň"
|
24.01.2012 - 15:53
rýmy jako víno
lehce se mi odhodilo moje běžné "líno" a stal jsem se sprinterem na trase tvých veršů |
23.01.2012 - 07:39
Přijde mi to zajímavý, s náběhem na "krásno" ale mírně nesourodé
|
23.01.2012 - 07:34
zenge: jasně, jakou jinou chaloupku bych myslel, než tu Tomovu :-)
|
23.01.2012 - 00:50
asi by i prokletí básníci měli z tvého holdu radost
|
22.01.2012 - 23:33
I mé Brno má stejné chutě
a kdyby bylo živé řelk bych mu miluji tě |
22.01.2012 - 23:32
ej, ty jedna labužnice
|
20.01.2012 - 23:13
úplně cítím to rozechvění, jestli se aspoň něco splní
|
20.01.2012 - 21:44
rozumím a poklona
|
18.01.2012 - 15:30
seš vtipnej, baví mě to
|
18.01.2012 - 15:27
svěží frázování, svěží rýmy a vůbec svěží
|
18.01.2012 - 13:37
Amarant hořící
mráz na líci |
18.01.2012 - 13:33
jíní zimy předzvěstí
stomy převlékají v nevěsty |
18.01.2012 - 13:06
Pár nesměrodatných postřehů:
Začínáš velice silným slovem - umítání, které dává laťku vážnosti příběhu velice vysoko. Další verše nasvědčují tomu, že budeš pokračovat v silné výpovědi. Pak ale přichází: "kultura kolem nás neuspokojuje" Pojem kultura mně přijde v čase umírání jako nepodstatný, mělký. Ale jsem rád za pokračování, které znovu vystřeluje kvalitu a vážnost básně do výšin: a najednou si říkám kolik citů promarnili jsme…V Y N I K A J Í C Í !!! ... a celé další pokračování rozhovoru (básně) stojí za přečtení a zamyšlení. Díky |
13.01.2012 - 21:25
vtipný, říkankovitě zrýmovaný, ale to vůbec nevadí
|
13.01.2012 - 08:39
Jo a ještě něco, slovo "srdceryty" jsem měl v v jedné sloce básničky "transsrdeční magistrála". Ale sloka se mi nějak nepozdávala pro těžkopádnost, a tak jsem ji tam nedal. Zmíněnou básničku (však jen s homeopatickým otiskem "srdcerytů") mám na literu.
|
13.01.2012 - 08:30
Celé mi to přijde jako:
Nasnímané časosběry dotyků z podvědomí bez přímé úměry se stavem paměti Něco pro mě pár pro tebe zbytek (za čas) pro děti |


