René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
05.01.2012 - 08:36
ačkoli neznám každé třetí slovo, tuším, že to bude ještě lepší ž si je pozjišťuju
|
05.01.2012 - 08:32
ani mistr Žáček by se za ni nestyděl
|
05.01.2012 - 08:27
akorát ten splín na závěr to trošku zesmutnil
|
05.01.2012 - 00:00
krásně čarovné
|
04.01.2012 - 23:55
moc se mi to líbí
láska v tvé básni má vitalitu |
04.01.2012 - 23:34
Bíša: Pamatuješ, že v době, kdy končily parní lokomotivy, vozili je na odstavnou kolej na nádraží Královo Pole?
Stálo jich tam za sebou aspoň deset. Chodil jsem tam s klukam snad každý den, prolézali jsme je, lezli do kotlů, do nádrží na vodu, do komínů ... hráli jsme tam na schovku (nikdo nesměl slézt na zem) na hoňku, na vojáky. Bylo to asi tak v letech 1977 - 80. Můj spolužák Peška (propadl k nám z vyšší třídy) asi týden nechodil do školy, nikdo nevěděl kde je, hledali ho policajti ( v třídní knize byl každý den zápis - Peška - nezvěstný) a pak se našel, jak celej týden nosil do jedné lokomotivy dřevo, lebedu, téráky ..., vodu a snažil se ji roztopit a ujet s ní do Západního Německa. |
04.01.2012 - 23:21
jsi R O M A N T I K s velikým R i ostatními písmeny!!!
|
04.01.2012 - 23:14
vítej v krajině modrého z nebe
|
04.01.2012 - 22:35
napadá mě k tomu citát z Božského "Brjůse", který pronesl Norman Freman v roli Boha: ...a od kdy člověk ví po čem touží...?
|
04.01.2012 - 09:47
to je aspoň erotická báseň, vkusná, jemmná
|
04.01.2012 - 03:05
Mám dojem, že kdybych měl popsat vnitřní děj vyvolaný tvojí básní, bylo by to delší než báseň sama.
Kdyby mělo být jen jedno slovo, pak je to - dojetí |
04.01.2012 - 02:59
6thSun: nemusí se v modlitbách
pořád jenom prosit je občas dobré chválami a díky vlastní život prosít |
03.01.2012 - 18:07
Buď vítán v krajině barvy Jaderského moře v okolí Kornat
|
03.01.2012 - 18:06
to je kýchnutí na zdraví, smích nebo štěknutí jorkšíra?
|
03.01.2012 - 09:22
silné
|
03.01.2012 - 09:17
Díky za přání
|
03.01.2012 - 02:27
připomenulo mi sklatbou to báseň Mateřídouška
|
02.01.2012 - 17:16
Pravdu díš
šestky dávaj štěstí kvést nás je doma přesně šest |
02.01.2012 - 14:48
Ďýk
|
02.01.2012 - 14:11
Tip za celek s radostí dávám.
Napadlo mě k rytmu: První a druhé sloka jsou rytmicky bezvadné, třetí sloka se rytmicky hůře čte (ale jenom mě), jestli to není proto, že jsou jednotlivé verše druhé sloky někdy víc dlouhé, než by chtěly. Nápad: Vrátil se domů odkud jsi přišel směje se tomu Že ji dnes našel Tím ale nechci říct, že bych to líp složil a ani netvrdím, že rytmus je v básních to nejdůležitější. Jde jen o subjektivní nápad laika. Báseň se mi moc líbí. I obsahově. |


