René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
14.02.2012 - 09:49
klofeš dvěma prstama jako já?
|
14.02.2012 - 09:46
rým "hlaď - snaž" mi přijde neučesaný
ale cítím, že je zachování sdělení důležitější |
14.02.2012 - 09:14
Bíša: Rychle musím něco napsat, mrazy povolují.
Něco studeného, abych konec neuspíšil. |
14.02.2012 - 09:11
úplně mě to roztancovalo kancelářské křeslo, začalo se točit, že jsem nemohl ke klávesnici
|
14.02.2012 - 00:53
hůř než barel kolomazi
"samota a opuštění" sérioví vrazi dusí, topí sazí |
14.02.2012 - 00:47
Vítej na Libresu. Ať ti to píše!
|
14.02.2012 - 00:45
báseň i ilustrace - báječné
|
14.02.2012 - 00:40
a pamatuješ Mrtvé moře, když bylo ještě nemocné?
PS povedená básnička, vyvážená melancholie s vtipem a nadhledem |
13.02.2012 - 22:29
a my nebudem, a peníze budou
|
13.02.2012 - 22:27
jsi hráč
mající v lásce hračky a slovům smysly splétáš v opletačky |
10.02.2012 - 14:14
v duru trylky veselé
v moll smutné, nesmělé |
10.02.2012 - 14:08
výborná!
|
10.02.2012 - 09:50
a spásl vítr
vlnu beránkům až zimou promodrali |
10.02.2012 - 09:46
silný závěr, který dodává básni moudroust
|
10.02.2012 - 09:43
vystavěná jako klenutý most nad klidnou říčkou
|
10.02.2012 - 09:41
když vítr do uší
vhání Ti má slova ... výborné |
09.02.2012 - 21:43
Lýtka nehas, blatníky natři
PS suprová báseňka |
03.02.2012 - 23:27
:-)
|
03.02.2012 - 23:22
Karsi, ty romantiku nenapravitelný.
Doufám a modlím se, aby ses nikdy nenapravil! |
03.02.2012 - 23:20
Díky za tvé vypovídající zamručení, básníku Bíšo!
|


