Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
29.02.2012 - 19:28
Pěkně napsaný. Pro příště držím palce.
|
29.02.2012 - 19:23
Pro nás...
|
29.02.2012 - 19:14
Pohlazení a milá slova vždycky potěší.
|
29.02.2012 - 14:52
Taky se mi líbí... ST
|
29.02.2012 - 14:42
Líbí se mi.
|
29.02.2012 - 14:40
Je to moc krásně napsané... ST!
|
29.02.2012 - 11:42
Povedená báseň! ST
|
29.02.2012 - 11:39
Šťastný anděl bez křídel.
Moc pěkné... ST |
29.02.2012 - 11:35
Jo, paráda, nelze číst jen jednou.
|
29.02.2012 - 11:28
Pěkné. Pohádka ze života.
|
29.02.2012 - 10:50
Pohasl plamínek...
Snad stačí jiskřička zase se vrátí do tvého srdíčka. |
29.02.2012 - 10:00
Chvíli sama, není drama, spíše slast
dlouhá samota je černá paST. |
29.02.2012 - 09:47
Jsou jako sluníčko, jednu mám napořád, namalovanou od vnučky.
|
29.02.2012 - 00:16
Krásná vzpomínka
|
29.02.2012 - 00:01
V lese je krásně přeci
tak kašli na ty věci když obklopí tě les a ještě jsi tam bez prší tam sice dvakrát víc neschází ale vůbec nic jen (chacha) nitě chybí tvé verše moc se líbí |
28.02.2012 - 21:26
Skvělý! ST
|
28.02.2012 - 21:24
:-)))) směju se až k pláči
moc se mi to páčí snad ti dědci vousatí svým babkám se neztratí Velký ST! |
28.02.2012 - 16:49
V náručí vzpomínek
k milé se vracíš hřeje tě plamínek nerad ho ztrácíš |
28.02.2012 - 16:10
Zůstal tu pramínek
barevných vzpomínek odplavil hořkost a žal by pírko štěstí přivolal... ST |
28.02.2012 - 16:03
Člověk má pocit, že to jeho mrně, to štěstíčko roztomilé tu muselo být odjakživa. Moc hezky napsáno, z láskou a něhou... ST
|


