Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
29.02.2012 - 19:28
Pěkně napsaný. Pro příště držím palce.
29.02.2012 - 19:23
Pro nás...
29.02.2012 - 19:14
Pohlazení a milá slova vždycky potěší.
29.02.2012 - 14:52
Taky se mi líbí... ST
29.02.2012 - 14:42
Líbí se mi.
29.02.2012 - 14:40
Je to moc krásně napsané... ST!
29.02.2012 - 11:42
Povedená báseň! ST
29.02.2012 - 11:39
Šťastný anděl bez křídel.
Moc pěkné... ST
29.02.2012 - 11:35
Jo, paráda, nelze číst jen jednou.
29.02.2012 - 11:28
Pěkné. Pohádka ze života.
29.02.2012 - 10:50
Pohasl plamínek...
Snad stačí jiskřička
zase se vrátí
do tvého srdíčka.
29.02.2012 - 10:00
Chvíli sama, není drama, spíše slast
dlouhá samota je černá paST.
29.02.2012 - 09:47
Jsou jako sluníčko, jednu mám napořád, namalovanou od vnučky.
29.02.2012 - 00:16
Krásná vzpomínka
29.02.2012 - 00:01
V lese je krásně přeci
tak kašli na ty věci
když obklopí tě les
a ještě jsi tam bez
prší tam sice dvakrát víc
neschází ale vůbec nic
jen (chacha) nitě chybí
tvé verše moc se líbí
28.02.2012 - 21:26
Skvělý! ST
28.02.2012 - 21:24
:-)))) směju se až k pláči
moc se mi to páčí
snad ti dědci vousatí
svým babkám se neztratí
Velký ST!
28.02.2012 - 16:49
V náručí vzpomínek
k milé se vracíš
hřeje tě plamínek
nerad ho ztrácíš
28.02.2012 - 16:10
Zůstal tu pramínek
barevných vzpomínek
odplavil hořkost a žal
by pírko štěstí přivolal... ST
28.02.2012 - 16:03
Člověk má pocit, že to jeho mrně, to štěstíčko roztomilé tu muselo být odjakživa. Moc hezky napsáno, z láskou a něhou... ST
1 ... 791|792|793|794|795|796|797|798|799 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku