Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
28.02.2012 - 15:53
ST!
|
28.02.2012 - 15:51
Je znát, že to bolí
|
28.02.2012 - 14:22
Moc se mi líbí
|
28.02.2012 - 13:25
Dobrá rada.
Hluboký nádech nad hlavou své hvězdy mám a s větrem v zádech cestou poznání se dám |
28.02.2012 - 11:10
Jo, řekla bych to taky tak, jak přede mnou Siorak
|
28.02.2012 - 11:05
To je hezké, ať krokodýl, nebo drak, v Brně visí, je to tak.
|
28.02.2012 - 10:56
Pes je dobrý kamarád
lásku vždy ti vrátí můžeš plakat, či se smát při tobě chce státi |
28.02.2012 - 10:29
Zázraky se dějí...
|
27.02.2012 - 22:02
Ticho nelže
|
27.02.2012 - 21:59
Nejvíc se mi líbí běžící laně divokým potokem
který na skalách tančí chladivé tango ze strany na stranu |
27.02.2012 - 20:15
Třicet devět není moc
když nejedná se o nemoc :-) |
27.02.2012 - 19:55
To je dobře, že jí chutná
koupě kočárku je nutná. Za pobavení ST |
27.02.2012 - 19:42
S mocipánem bych nepekla
ta cesta vede do pekla. Líbí se mi tvé vyjádření, hlavně trh lidských omylů. |
27.02.2012 - 17:17
Co by měli
neuměli jsou tak bdělí na sklenáře vezou bordel v zlatý káře jak kohouti na smetišti vše se hroutí problém příští nevyřeší Tobě ST, jako vždy. |
27.02.2012 - 16:50
Lásky hrátkám nic nebrání
dokuď můžeš do svítání krásnými pak se ti jeví vlaků zvuky, ptáků zpěvy |
27.02.2012 - 16:36
Tajemství hřejivé, toho si važ
tajemství tíživé, to radši smaž |
27.02.2012 - 16:28
Chrámy pozlacené
rádoby krása hříchy zaplacené laciná spása... ST |
27.02.2012 - 16:17
ST!
|
27.02.2012 - 16:15
Když srdce láskou vře, na lhaní se nezmůže... st
|
27.02.2012 - 14:33
Bárka se v modrém houpala, jen na tebe tam čekala...ST
|


