Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
28.02.2012 - 15:53
ST!
28.02.2012 - 15:51
Je znát, že to bolí
28.02.2012 - 14:22
Moc se mi líbí
28.02.2012 - 13:25
Dobrá rada.
Hluboký nádech
nad hlavou své hvězdy mám
a s větrem v zádech
cestou poznání se dám
28.02.2012 - 11:10
Jo, řekla bych to taky tak, jak přede mnou Siorak
28.02.2012 - 11:05
To je hezké, ať krokodýl, nebo drak, v Brně visí, je to tak.
28.02.2012 - 10:56
Pes je dobrý kamarád
lásku vždy ti vrátí
můžeš plakat, či se smát
při tobě chce státi
28.02.2012 - 10:29
Zázraky se dějí...
27.02.2012 - 22:02
Ticho nelže
27.02.2012 - 21:59
Nejvíc se mi líbí běžící laně divokým potokem
který na skalách tančí chladivé tango ze strany na stranu
27.02.2012 - 20:15
Třicet devět není moc
když nejedná se o nemoc :-)
27.02.2012 - 19:55
To je dobře, že jí chutná
koupě kočárku je nutná.
Za pobavení ST
27.02.2012 - 19:42
S mocipánem bych nepekla
ta cesta vede do pekla.
Líbí se mi tvé vyjádření, hlavně trh lidských omylů.
27.02.2012 - 17:17
Co by měli
neuměli
jsou tak bdělí
na sklenáře
vezou bordel
v zlatý káře
jak kohouti
na smetišti
vše se hroutí
problém příští
nevyřeší

Tobě ST, jako vždy.
27.02.2012 - 16:50
Lásky hrátkám nic nebrání
dokuď můžeš do svítání
krásnými pak se ti jeví
vlaků zvuky, ptáků zpěvy
27.02.2012 - 16:36
Tajemství hřejivé, toho si važ
tajemství tíživé, to radši smaž
27.02.2012 - 16:28
Chrámy pozlacené
rádoby krása
hříchy zaplacené
laciná spása... ST
27.02.2012 - 16:17
ST!
27.02.2012 - 16:15
Když srdce láskou vře, na lhaní se nezmůže... st
27.02.2012 - 14:33
Bárka se v modrém houpala, jen na tebe tam čekala...ST
1 ... 792|793|794|795|796|797|798|799|800 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku