Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
06.03.2012 - 00:47
Zajímavé jinotaje. V Paříži roztaju i v zimě, tedy ST.
|
05.03.2012 - 23:05
Stydlínem už nejsi
tak v Sušici dej si ať vám chutná suši dělej co se sluší nabídni té ženě potěšení v seně ať tě nenapadne ani zas od uší červenání! :-))) |
05.03.2012 - 22:30
Fascinující tvé psaní o lásce a milování... ST
|
05.03.2012 - 18:06
Sny a realita, krásně slovensky zazněly... ST!
|
05.03.2012 - 17:52
Bez paže či s paží, nezranit se snažím.
Umění je takto psát, ST já ti musím dát. |
05.03.2012 - 17:22
To je krásné! Nedělej si vrásky, raději v poutech lásky létat v oblacích, neztrácet naději... ST
|
05.03.2012 - 17:20
To je hezký! ST
|
05.03.2012 - 15:53
Hezké! ST
|
05.03.2012 - 14:22
Otevřené okno do jarní svěžesti... ST
|
05.03.2012 - 12:55
Držet se za ruce, když život nepřeje
překročit negace, přivolat naděje... |
05.03.2012 - 11:39
Souhlas.
|
04.03.2012 - 20:52
Určitě jsi do něj šláp a teď to zamlouváš, ale jinak pravdu máš. Tu krásu smrdící najdeš v každé ulici :-))))
|
04.03.2012 - 19:30
St!
|
04.03.2012 - 19:28
Prozkoumám třeba celý svět
domů se vracím ráda zpět. Za pravdu ti dávám... ST |
04.03.2012 - 19:14
Šíleným tempem kolem nás pádí
ty chvíle lásky, zašlého mládí když přijde jaro, je to tu zas zjevení lásky, ještě je čas... ST |
04.03.2012 - 19:07
Dětství je pryč, ztracený klíč k vrátkům blaženoSTi.
|
04.03.2012 - 18:59
Čtu až teď, když jaro klepe na dveře, ale líbí se mi veselá zima.
|
04.03.2012 - 18:54
ST
Krásně píšeš o svém kraji. |
04.03.2012 - 15:05
To jméno si ve svém srdci nech
až vzpomínce v tichu dojde dech... |
04.03.2012 - 14:50
A je tu hned moderní svět :-)))))
|


