Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
23.02.2012 - 22:30
I když rozum ztich, láska není hřích
|
23.02.2012 - 16:30
ve STejnou chvíli - skvělé...
|
23.02.2012 - 16:24
Krásné... ST
|
23.02.2012 - 16:22
Moc hezké, milé... ST
|
23.02.2012 - 12:12
Tak černě to nevidím. Za mého dětství byli v naší ulici taky pěkný sígři. A teď znám hodně slušných...
|
23.02.2012 - 12:08
Pěkné verše
|
22.02.2012 - 19:47
ST!
|
22.02.2012 - 19:44
Radím - nešťastnému neradit, stát při něm a pohladit.
|
22.02.2012 - 16:13
Jo, hezké...
|
22.02.2012 - 13:46
Hezky promluvila
|
22.02.2012 - 13:42
***
|
22.02.2012 - 13:39
Šťastná chvíle...
|
22.02.2012 - 13:36
Takto ztratit půdu pod nohama je radoSTné
|
22.02.2012 - 10:36
Krásná, zní povědomě ST
|
22.02.2012 - 09:39
Taky bych řekla, ST
|
21.02.2012 - 22:32
Líbí se mi...
|
21.02.2012 - 22:25
Něžná... Luční kvítí mám nejradši.
|
21.02.2012 - 22:24
Líbí...
|
21.02.2012 - 19:51
Polibky a kytička jsou dívence fuk
když jí příliš nevoní ten šikovný kluk! :-))) Ale je to šikovně napsaný. |
21.02.2012 - 18:44
Asi to bude tím chladem
až slunce zas začne hřát city teď ležící ladem i srdce začnou tát... Hezké věnování, ST. |


