Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
23.02.2012 - 22:30
I když rozum ztich, láska není hřích
23.02.2012 - 16:30
ve STejnou chvíli - skvělé...
23.02.2012 - 16:24
Krásné... ST
23.02.2012 - 16:22
Moc hezké, milé... ST
23.02.2012 - 12:12
Tak černě to nevidím. Za mého dětství byli v naší ulici taky pěkný sígři. A teď znám hodně slušných...
23.02.2012 - 12:08
Pěkné verše
22.02.2012 - 19:47
ST!
22.02.2012 - 19:44
Radím - nešťastnému neradit, stát při něm a pohladit.
22.02.2012 - 16:13
Jo, hezké...
22.02.2012 - 13:46
Hezky promluvila
22.02.2012 - 13:42
***
22.02.2012 - 13:39
Šťastná chvíle...
22.02.2012 - 13:36
Takto ztratit půdu pod nohama je radoSTné
22.02.2012 - 10:36
Krásná, zní povědomě ST
22.02.2012 - 09:39
Taky bych řekla, ST
21.02.2012 - 22:32
Líbí se mi...
21.02.2012 - 22:25
Něžná... Luční kvítí mám nejradši.
21.02.2012 - 22:24
Líbí...
21.02.2012 - 19:51
Polibky a kytička jsou dívence fuk
když jí příliš nevoní ten šikovný kluk! :-)))
Ale je to šikovně napsaný.
21.02.2012 - 18:44
Asi to bude tím chladem
až slunce zas začne hřát
city teď ležící ladem
i srdce začnou tát...
Hezké věnování, ST.
1 ... 795|796|797|798|799|800|801|802|803 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku