Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
27.02.2012 - 10:43
Nevinná tančit olivovým hájem... se mi líbí
|
27.02.2012 - 10:40
Super slunečná :-)
|
27.02.2012 - 10:38
Když se procházím podél večerního Labe, myšlenky jak voda běží, však jako ty napsala bych stěží... ST
|
27.02.2012 - 10:13
Krásně fontána zní a růže zavoní až ke mně... ST
|
27.02.2012 - 10:08
I na prahu stáří lásce se daří
kořením, lékem se stává, životní sílu nám dává... ST |
27.02.2012 - 09:48
Pěkný ST
|
27.02.2012 - 09:46
Přečetla, nelituji.
|
26.02.2012 - 21:36
Místo peněz opička
příště už si nedá kasu drží babička ach dědečku, běda! |
26.02.2012 - 21:27
Pěkná kámoška tě navštívila, hlavně že svíčku prodloužila.
|
26.02.2012 - 20:07
Ano, možná... určitě ST
|
26.02.2012 - 14:43
Líbí se mi... ST
|
26.02.2012 - 14:41
Sám u vína
smutně vzpomíná... Pěkné. Taky vítám a těším se na další. |
26.02.2012 - 13:08
Peron osamělý, už vás dálka dělí. Moc hezky psáno... ST
|
26.02.2012 - 11:25
Velký vůz čeká, večerem krásným do daleka... st
|
26.02.2012 - 11:22
To je pěkný... st
|
26.02.2012 - 11:19
Měsíc umí a ty též... ST
|
26.02.2012 - 11:13
Tak hezká, obrázek loučení s vidinou brzkého SeTkání
|
26.02.2012 - 11:09
Taky - ST
|
26.02.2012 - 11:07
Jak je to hezké - dovedu si představit
já ji neměla, ani moje děti, až vnoučata ji mají :-) |
25.02.2012 - 23:19
Hezky zní.
Dvě duše spolu smutek rozptýlí vznáší se lehce, křídla motýlí ... Přeju hezké chvíle na Libresu. |


