Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
25.02.2012 - 23:01
Hezkýýý
25.02.2012 - 20:15
Být sebe sama protikladem
udělat něco, nemřít hladem
nebo raději ležet ladem...

Být protikladem sebe sama
to není život, to je drama

Tvé verše jsou výstižné, líbí se mi - ST
Měj se tu krásně!
25.02.2012 - 20:00
Když stíny se dlouží do kraje
ať je tvůj nebo cizí
slunce si s každým pohraje
pomalu do tmy zmizí
25.02.2012 - 19:35
Moc hezké, i když smutné... ST
a měj se tu krásně.
25.02.2012 - 19:31
Jak to umíš, to je nádhera
ST, ST
25.02.2012 - 19:26
To je moc hezké... ST
25.02.2012 - 19:21
To je krásnoST
25.02.2012 - 09:28
Docela výstižné, vtipné.
25.02.2012 - 09:23
Četla jsem několikrát, moc pěkně píšeš... ST
24.02.2012 - 19:50
Na počasí jsme krátký
a to mě velmi baví
teplo se vrátí zpátky
hnízda si ptáci staví.
24.02.2012 - 17:45
Chacha, i když to moc k smíchu není.
24.02.2012 - 11:08
To je krásný!
ST
24.02.2012 - 11:05
Ano - dušemi mladí i ve stáří,
láska nám život prozáří
ST
24.02.2012 - 11:03
Dost často... pěkně výstižné.
24.02.2012 - 11:01
To je krásný, když to tak je
- ani moře lásce nebrání
trochu hoře a pak šťaSTné shledání
ST
24.02.2012 - 10:55
Skvělá! ST
24.02.2012 - 10:22
šuměnka: Jo, tak to bývá....

Všem dík za komentík
24.02.2012 - 10:20
Moc hezké, v důchodu se tak může stát :-)
24.02.2012 - 10:18
ST !!!!
24.02.2012 - 10:17
Pohledné čtení i mezi řádky, ještě se musím vrátit zpátky... ST
1 ... 794|795|796|797|798|799|800|801|802 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku