Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
04.03.2012 - 14:17
Kdo má a chce stále víc, pak netěší ho skoro nic.
ST
04.03.2012 - 14:10
Pěkně napsáno.
04.03.2012 - 14:07
Splynout s přírodou je lék... st
04.03.2012 - 14:03
Kéž by otočila, přitom nezničila... ST
04.03.2012 - 13:59
Ano, dostáváme nespočet varování... ST
04.03.2012 - 13:56
Růžové brýle a hned je líp... ST
04.03.2012 - 11:24
Životu napospas...
Moc krásně napsáno ST
04.03.2012 - 11:17
Krásné, ST*
03.03.2012 - 22:30
Určitě to nezní suše. Svíravý strach vyhnat z duše!
Přeju hezké chvíle, tady v modrobílé.
03.03.2012 - 22:20
Nesnáším je! ST
03.03.2012 - 17:28
Je to moc hezky napsané. Až mě mrazí. Ale není to o tobě, jistě máš hodně života a netrápí tě samota... ST
03.03.2012 - 13:40
Pěkně jsi to popsala...
03.03.2012 - 13:38
Pěkné...
03.03.2012 - 13:36
Jo, to známe :-)
03.03.2012 - 13:34
Co na to říci? Nepodléhat marnosti, raději oživit v sobě naději... Hezky napsáno, ST
03.03.2012 - 11:23
Sladce zní...
03.03.2012 - 11:22
Krása!
ST
03.03.2012 - 11:18
smutno je mi
03.03.2012 - 11:15
Souhlas s Liškou, není co dodat...
03.03.2012 - 11:13
Taky se mi honí hlavou
vždycky rozezníš tu pravou
ST
1 ... 788|789|790|791|792|793|794|795|796 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku