Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
02.03.2012 - 11:35
U nás na zápraží
sněženky se snaží
jinak stále zima vládne
sem tam vločka ještě spadne...
02.03.2012 - 11:30
Kars: Sněženky - krása
02.03.2012 - 11:27
Zatím je u nás po staru
není tu stopy po jaru
tedy, část sněhu už slezla
však zima je ještě vlezlá
snad se to brzy už změní
přec jinak to možné není
01.03.2012 - 20:33
To je jasné - zase krásné, dokonalé, ST***
01.03.2012 - 20:29
Pestré vzpomínky, úžasně napsané.
01.03.2012 - 18:47
To je tak moc krásné, až dojemné, četla bych pořád dál.
Podobné vzpomínky mám.
01.03.2012 - 18:35
Ta harmonie svítání tam nesmí chybět!
01.03.2012 - 18:29
U srdce nejvíc hřeje, když vnoučátko se směje. ST
01.03.2012 - 14:37
Nejdříve sis pěkně zašel, ale hlavně žes jí našel (a vzpomněl včas).
01.03.2012 - 13:59
Věřit se nechce, tvrdím, že padal jsi lehce...
01.03.2012 - 13:52
Když přitahuje tě až k doteku, neodoláš
lehnete spolu pod deku a už ho máš... :-)
01.03.2012 - 11:10
To je milé.
Určitě ty rybky doma máš
když je takhle dobře znáš
vidím jak si hezky plují
vyřiď, že je pozdravuji
01.03.2012 - 10:58
Hezké dětství je poklad z kterého lze čerpat až do stáří.
Stále se učit, poznávat a vědět, světlo zazáří... ST
01.03.2012 - 10:51
Potěšila... i písnička je je pěkná
29.02.2012 - 22:55
Přidávám se... ST, ráda tě tu vidím.
29.02.2012 - 22:52
Pěkné, ale kousek jara by neškodil. Odcházející(?) zima nám dělá na loukách rybníky.
Tobě ST a taky hezký večer.
29.02.2012 - 22:17
Pěkné, jako vyšité...
29.02.2012 - 22:12
To je krásné... ST
29.02.2012 - 22:09
... i muži vadnou, někdy i vedle ženy :-)
29.02.2012 - 22:03
ST... slov netřeba
1 ... 790|791|792|793|794|795|796|797|798 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku