Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
10.03.2012 - 11:59
Samá krása
ST
10.03.2012 - 11:56
V poduškách lásky mechových
s vůněmi večerů májových

Příjemně zaznělo, moc se těším na ten čas... ST
09.03.2012 - 22:17
Milá návštěva, mám ráda rosničky, však ne jako budíčky :-)
09.03.2012 - 20:57
Kouzelné...
09.03.2012 - 20:53
... já jsem jen kapka :-(
09.03.2012 - 20:50
Jo, tak to chodí, ale nemělo by...
09.03.2012 - 20:44
Pěkné.
09.03.2012 - 20:38
Našel jsi štěstí...
09.03.2012 - 20:36
Líbí se mi.
09.03.2012 - 20:35
Moc hezká, lehce hravá, palec STojí.
09.03.2012 - 20:27
Žena jistě uvěřila, básnička tě prozradila! A mě hezky pobavila :-))))))
09.03.2012 - 18:32
Jééé, to je fajn, to dobře znám, to nadšení... ST
09.03.2012 - 15:06
Pěkně napsané, je v tom doST pravdy.
Lidský život měl smysl, jestliže přinesl na svět trochu lásky a dobra. Alfred Delp
09.03.2012 - 14:09
Offline.Uzivatel: Jo, já chtěla napsat -
z hladiny se směje dlouhovlasý vodník
stala se z ní žena, která šlape chodník :-)))
pak jsem od toho upustila
09.03.2012 - 14:03
Pěkně žije tvoje fantazie ST
09.03.2012 - 14:01
Celý je to úžasný... ST
09.03.2012 - 12:22
:-) dobře chápu. Ale umělou "krásu" neee
09.03.2012 - 12:20
Šťastný život ve zdraví přeju k té radostné novině.
09.03.2012 - 12:13
Takové sny mám ráda, moc pěkné, ST
08.03.2012 - 22:42
Když je to dilema
chtěla jsem si o ni říci
tys však vybral krasavici
povedenou s velkýma :-)
1 ... 784|785|786|787|788|789|790|791|792 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku