Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
08.03.2012 - 22:24
Kars: Jéje, to je potěšení, sněženky přec, to se cení, moc děkuju.
|
08.03.2012 - 20:00
Opět novými slovy láska zahořela... ST
|
08.03.2012 - 19:57
Culíky a dětské hrátky
na chvíli se vrátit zpátky... Hezky jsi to napsala... ST |
08.03.2012 - 19:46
Je to krásně vyjádřené.
Smutně se chvíli houpá vlny se k bokům blíží pak z přístavu odplouvá odvážně bez potíží... ST |
08.03.2012 - 17:05
Dobrý.
Jednou stranou omotaný teď jich máme hodně zmatený jsme z každé strany jednou nohou v h....áji |
08.03.2012 - 15:28
Hezké... ST
|
08.03.2012 - 15:26
Pobavila :-))))
|
08.03.2012 - 14:39
Hezké.
|
08.03.2012 - 13:09
Ani čas moc schopen není povahu, duši měnit. Je moc hezké, co nabízíš... ST
|
08.03.2012 - 13:05
Hezky se mi četlo, dík.
|
07.03.2012 - 22:23
Co na to říci, ženě lvici - vyjádřeno poeticky skvěle, ST
|
07.03.2012 - 21:37
Moc se mi líbí ST
|
07.03.2012 - 21:34
Nádhera
ST |
07.03.2012 - 21:30
Krásná jízda
kos si hvízdá jaro nastává tvá báseň-oslava ST |
07.03.2012 - 20:03
Dobrý.
|
07.03.2012 - 20:01
Pěkné... ST
|
07.03.2012 - 19:58
Hezoučky milé ST
|
07.03.2012 - 17:01
Tající ledy snad pročistí koryta
nejenom potoků, nejen všech řek voda je po kraji už všude rozlita brzy ji nezvládne chatrný břeh |
07.03.2012 - 16:16
Hádám, že je o tobě a je moc hezká... ST
|
07.03.2012 - 15:03
Hezké.
|


