Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
07.03.2012 - 12:24
Prima hrátky!
|
07.03.2012 - 12:19
Šťasný let! ST
|
07.03.2012 - 12:16
Nějak mi došla slova, ST***
|
07.03.2012 - 12:12
Je to MOC krásné a dobře to dopadlo, takže ST
|
07.03.2012 - 12:09
Pocit lásky, něhy
nespoutaný břehy ať tě objímá... |
06.03.2012 - 21:31
Hezký! Až na podruhé jsem pochopila, o co jde :-)
|
06.03.2012 - 21:27
Tak za to se omlouvat nemusíš, hezky jsi snila.
|
06.03.2012 - 21:21
Je to krásné chtění, kouká z toho mládí
mě jen víc jak půlka z toho snění vábí něco z toho jsem prožila a moc si toho vážila... ST |
06.03.2012 - 21:14
Zase krásno ST
|
06.03.2012 - 20:11
Mocně povedená, na několik ST!
|
06.03.2012 - 20:06
Tak se mi podařilo být první, dávám ST!
|
06.03.2012 - 20:02
Když "hrát" budeš častěji
tak už nemáš naději Hela podle tradice pořídí si zajíce... |
06.03.2012 - 12:24
Má duše jásá, jaká to krása, nádherná pohádka, ST ST ST a ještě víc...
|
06.03.2012 - 12:19
To je moc krásné, i ten smutek co z toho čiší, ST
|
06.03.2012 - 12:15
Cítím tu vůni, jak kdysi voní mi krajem
tady zas vzpomínky vedou mě rájem... ST |
06.03.2012 - 04:00
Brzy bude sloužit, po tvém psaní toužit, jako my :-)
ST |
06.03.2012 - 03:51
Tak to se povedlo!
|
06.03.2012 - 03:46
Ty jsou vážně skvělééé... ST
|
06.03.2012 - 03:41
To chce budík, nebo špuntík :-)))
|
06.03.2012 - 01:00
Zajímavé, ráda čtu tvé verše. Minulost nechat být, v přítomnosti žít, na budoucnost se napít z kalicha čistého, řekla bych...
Tobě ST |


