Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
19.04.2012 - 00:21
Moc pěkně vyjádřeno... ST
|
18.04.2012 - 17:29
Je to hezký... ST
|
17.04.2012 - 22:16
S laskavými slůvky si hrát umíš a jsi jedním s těch, co mají básnivou duši a okouzlené srdce přírodou a láskou... SST
|
17.04.2012 - 22:02
Prima
|
17.04.2012 - 13:33
Pěkně povedená podobnoST
|
17.04.2012 - 13:30
Moc se mi to líbí... ST
|
17.04.2012 - 13:27
SkvoSTné
|
17.04.2012 - 13:22
Je to velmi dobré, jednička s hvězdičkou a ST
|
17.04.2012 - 13:18
Moc se mi líbí SST
|
17.04.2012 - 08:57
Upíry nemusím, ale tito jsou pěkně povedení ... ST
|
17.04.2012 - 08:54
Povedená, líbí se mi...
|
17.04.2012 - 08:50
ST!
|
17.04.2012 - 08:48
Moc mi to vadí.
Dobře jsi to napsala a já bych dodala, že se to lidem vrátí... ST |
16.04.2012 - 22:46
To je nádherně napsáno... stokrát ST
|
16.04.2012 - 15:20
Posílám úsměv k obveselení... ST
|
16.04.2012 - 15:17
:-))) Pobavila
|
16.04.2012 - 15:15
Hezké
|
16.04.2012 - 15:14
Pěkné...
|
16.04.2012 - 15:12
Apokalypsa...
|
14.04.2012 - 20:02
ST
|


