jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
10.06.2012 - 03:25
Ano, je to tak.
|
10.06.2012 - 03:22
Moudré a pravdivé.
|
07.06.2012 - 13:35
zelená víla: K radosti stačí někdy jen málo.
|
07.06.2012 - 13:32
Velice pěkné.***
|
04.06.2012 - 15:39
Vtipné a hezké.***
|
02.06.2012 - 07:45
Kapka: Psavec: Dokud mohu snít...je to dobré.Díky Vám oběma.
|
01.06.2012 - 20:58
donne: Jako ta duha.Díky za komentář.
|
01.06.2012 - 16:44
labuť: Siorak: Vaše komentáře mě potěšily. Díky.
|
01.06.2012 - 14:16
Viky: Byl by to krásný sen.
|
01.06.2012 - 13:28
WAYWARD: Díky, že jsi mě navštívil na Libresu.
|
01.06.2012 - 10:11
Med chutná a voní láskou.
|
01.06.2012 - 10:04
básněnka: I Tobě děkuji, moje milovaná.
|
01.06.2012 - 09:54
vavaoko: Květka Š.: Srdečně děkuji.
|
22.05.2012 - 17:28
Hodně dlouho jsem něco tak pěkného nečetla.Každé slovo jako perla vysypaná ze srdce.
|
11.05.2012 - 23:07
Lidé dovedou být strašně zlí.Musíš věřit, že jim to někdo vrátí.***
|
11.05.2012 - 23:02
Pěkně napsáno.***
|
05.05.2012 - 10:11
Liška76: Dík za něžné pohlazení na duši.
|
04.05.2012 - 17:01
Tak něco pěkného tu dlouho nebylo.***
|
03.05.2012 - 18:09
Jedna velmi stará báseň o Blaníku.Z klínů hor nižších , nad povrchem země, pověstný Blaník k nebi zvedá témě. Na něm rozhledna jako maják stojí, z niž častokráté za oblohy jasné i vlém Prahy krásné, turista mnohým pohledem se kojí. To byl úryvek
|
30.04.2012 - 16:01
Láska je věčná.****
|


