jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
02.02.2014 - 12:09
je dobré o něčem snít....ST
|
02.02.2014 - 08:53
lepší je sundat brýle ...ST
|
01.02.2014 - 23:41
pěkně napsané....ST
|
01.02.2014 - 23:40
líbí se mi ....ST
|
01.02.2014 - 23:38
hezké vzpomínání a já vzpomíním s Tebou....ST
|
01.02.2014 - 21:30
jako vždy výborně napsáno....ST
|
01.02.2014 - 21:28
to je opravdový šperk....ST
|
01.02.2014 - 11:45
někdy je moc smutno, když jsou si milovaní lidé vzdálení.......ST
|
01.02.2014 - 11:42
Romeo a Julie......nekonečná láska....ST
|
01.02.2014 - 11:40
to se stane snad každému.....ST
|
01.02.2014 - 11:38
dítě bez rodiče to jsi Ty? .... ST
|
01.02.2014 - 11:36
zajímavé ...ST
|
01.02.2014 - 11:35
je to pěkně napsané.... ST
|
31.01.2014 - 22:58
pěkné....ST
|
31.01.2014 - 20:45
ST*
|
31.01.2014 - 17:13
báseň mi připoměla mé dětsví a věř, že mám slzy v očích....ST*****
|
31.01.2014 - 14:26
líbí se mi
|
31.01.2014 - 12:30
Kajuta:děkuji
|
30.01.2014 - 22:15
pěkně jsi to popsala.....ST
|
30.01.2014 - 21:46
moudrá slova....ST
|


