jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
02.02.2014 - 12:09
je dobré o něčem snít....ST
02.02.2014 - 08:53
lepší je sundat brýle ...ST
01.02.2014 - 23:41
pěkně napsané....ST
01.02.2014 - 23:40
líbí se mi ....ST
01.02.2014 - 23:38
hezké vzpomínání a já vzpomíním s Tebou....ST
01.02.2014 - 21:30
jako vždy výborně napsáno....ST
01.02.2014 - 21:28
to je opravdový šperk....ST
01.02.2014 - 11:45
někdy je moc smutno, když jsou si milovaní lidé vzdálení.......ST
01.02.2014 - 11:42
Romeo a Julie......nekonečná láska....ST
01.02.2014 - 11:40
to se stane snad každému.....ST
01.02.2014 - 11:38
dítě bez rodiče to jsi Ty? .... ST
01.02.2014 - 11:36
zajímavé ...ST
01.02.2014 - 11:35
je to pěkně napsané.... ST
31.01.2014 - 22:58
pěkné....ST
31.01.2014 - 20:45
ST*
31.01.2014 - 17:13
báseň mi připoměla mé dětsví a věř, že mám slzy v očích....ST*****
31.01.2014 - 14:26
líbí se mi
31.01.2014 - 12:30
Kajuta:děkuji
30.01.2014 - 22:15
pěkně jsi to popsala.....ST
30.01.2014 - 21:46
moudrá slova....ST
1 ... 172|173|174|175|176|177|178|179|180 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku