jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
13.05.2014 - 04:46
hezky napsané....ST
|
13.05.2014 - 04:45
Pěkný závěr ,,,,,ST
|
12.05.2014 - 23:22
básněnka: vlídný komentář....díky
|
12.05.2014 - 21:26
pěkný sen...ST
|
12.05.2014 - 21:24
pěkně napsané...ST
|
12.05.2014 - 17:22
dobré je to....ST
|
12.05.2014 - 17:19
krásné dospívání......ST
|
12.05.2014 - 17:13
velice pěkná...ST
|
12.05.2014 - 17:12
mnoho myšlenek řečeno několika slovy...ST
|
12.05.2014 - 16:54
divoženka1: moc mě Tvůj komentář potěšil....díky
|
12.05.2014 - 16:51
divoženka1: děkuji za komentář
|
12.05.2014 - 16:11
mám ráda řeky proud.....ST
|
12.05.2014 - 16:09
to je pěkné vzpomínání...ST
|
12.05.2014 - 13:57
srdce promlouvá...ST
|
12.05.2014 - 13:55
ST ...1*
|
12.05.2014 - 13:53
nevracej se zpátky...ST
|
12.05.2014 - 13:49
a všechno tančí....ST
|
12.05.2014 - 13:47
opatruj je jako vzácný poklad.....ST
|
12.05.2014 - 12:40
valerie: jsem ráda, že se Ti líbí
|
12.05.2014 - 12:38
valerie:děkuji za milý komentář
|


