jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.05.2014 - 10:36
vavaoko: děkuji
|
12.05.2014 - 05:39
ráda bych se prošla takovým hájem....ST
|
12.05.2014 - 05:37
zajímavá....ST
|
12.05.2014 - 05:35
moc pěkná...ST
|
12.05.2014 - 05:31
pěkné a k zamyšlení.....ST
|
12.05.2014 - 05:27
smíchem a radostí svět si připoutám.....to je pěkná myšlenka.....ST
|
12.05.2014 - 05:24
den co den zlem naprotkáni..... to zní báječně...ST.
|
12.05.2014 - 05:19
ST1*
|
11.05.2014 - 20:14
myšlenka pouhá: to je dobře, že jsi tu zůstala a díky za koment
|
11.05.2014 - 19:34
Děti na to někdy doplatí....a Tobě ST
|
11.05.2014 - 19:32
kde jsou doby, kdy ještě chleba neplesnivěl....mám k chlebu stejnou úctu jako Ty......ST
|
11.05.2014 - 19:28
Maminka nás nikdy nezradí.....ST
|
11.05.2014 - 19:26
HANKA: Haničko díky..
|
11.05.2014 - 18:53
zelená víla:ano, je pravdivé....a Tobě děkuji
|
11.05.2014 - 18:23
krizekkk: ttragelaf: děkuji a věřím v dobro
|
11.05.2014 - 18:04
St za lásku...
|
11.05.2014 - 18:02
krásně napsané...ST
|
11.05.2014 - 16:16
Lilith: děkuji...
|
11.05.2014 - 15:06
Lota:děkuji za milý komentář
|
09.05.2014 - 23:50
je v tom hodně pravdy....ST
|


