jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
30.01.2014 - 16:33
Vážím si Tvých komentářů.....díky
|
30.01.2014 - 13:32
pěkně napsané....ST
|
30.01.2014 - 13:28
škoda tak mladého krále....ST
|
30.01.2014 - 13:25
maminku nikdo nenahradí.....a Tobě ST
|
30.01.2014 - 09:11
pěkné...ST
|
29.01.2014 - 22:21
zajímavé....ST
|
29.01.2014 - 22:20
pěkné...ST
|
29.01.2014 - 20:18
la loba: zzlatý: miluju les....děkuji
|
29.01.2014 - 20:17
Kajuta: podmalované hudbou....děkuji
|
29.01.2014 - 08:56
hezky napsané....ST
|
29.01.2014 - 08:53
Co slovo...to perla...ST
|
27.01.2014 - 21:06
Maryje...:kdo něco takého zažíl tak porozumí.....děkuji
|
27.01.2014 - 13:49
já.x.ty.y.: děkuji
|
27.01.2014 - 00:42
verše,, které dovedou oslovit...ST
|
26.01.2014 - 19:28
jednou najdeš tu pravou....ST
|
24.01.2014 - 23:14
snad tenhle rok bude lepší...ST
|
24.01.2014 - 23:09
se zájme jsem si přečetla báseň-----ST
|
24.01.2014 - 20:32
u nás už dávno bydlí....ST
|
24.01.2014 - 20:31
jdi za svým snem ST
|
24.01.2014 - 12:29
líbí se mi....ST
|


