jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
23.01.2014 - 22:11
ST*
|
23.01.2014 - 05:24
Kajuta: moc děkuji
|
22.01.2014 - 20:15
Psavec: děkuji...
|
21.01.2014 - 20:45
ST*
|
21.01.2014 - 20:44
ST*
|
21.01.2014 - 18:33
kaštan svíce rozžíná.......no to je paráda.....ST
|
21.01.2014 - 17:45
pěkné a pravdivé ST
|
21.01.2014 - 15:26
ST
|
21.01.2014 - 13:44
Dám si do záložek...a Tobě ST
|
21.01.2014 - 13:26
enigman: děkuji
|
21.01.2014 - 10:28
pěkné....ST
|
21.01.2014 - 10:23
Mladá noc....to je pěkné...ST
|
21.01.2014 - 10:18
Nejsem řidička, ale s takovým jednáním se setkávám často.....na úctu ke starším lidem se nějak zapomíná. ST
|
21.01.2014 - 08:25
a není to případ první ani poslední....ST
|
21.01.2014 - 08:22
Je to tak...ST
|
21.01.2014 - 08:18
zelená víla: možná bychom se divili, kdyby pejsci uměli mluvit. Zatím nám lásku projevují očima. Co všechno se dá v nich přečíst. Stejně jako Ty se obávám okamžiku, až jednou odejde.Děkuji, že jsi mé vyprávění četla a komentovala.
|
20.01.2014 - 20:33
severanka: já tomu věřím a díky
|
20.01.2014 - 20:32
krizekkk:ona skutečně byla bojovmice o svůj život...díky i za tento názor
|
20.01.2014 - 17:50
la loba: děkuju za komentář i za lásku k pejskům
|
20.01.2014 - 17:48
Kajuta: vavaoko: děkuji za přečtení
|


