jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
09.08.2014 - 23:48
s.e.n: děkuji za milý komentář i za přání uzdravení
|
09.08.2014 - 21:12
Maryje...: lidé , kteří si rozumí se inspirují navzájem.....přeju ti hezký večer
|
09.08.2014 - 20:06
Lota: Loto, moc ti děkuji...v tvém komentáři je pochopení a moudrost
|
09.08.2014 - 19:46
hezky se to čte i recituje....ST
|
09.08.2014 - 19:44
závěr se mi líbí...může být i pravdivý....ST
|
09.08.2014 - 19:39
moc se mi líbí....ST
|
09.08.2014 - 19:37
moudrá báseň....ST
|
09.08.2014 - 09:58
pěkně jsi to napsal, všechno ti to věřím a souhlasím s tvým názorem na naše zdravotnictví....přeju ti brzské uzdravení a hodně síly....ST
|
09.08.2014 - 09:48
nádherně citová báseň....ST
|
09.08.2014 - 06:38
báseň tak krásná a svěží jako horská bystřina....ST
|
09.08.2014 - 06:32
samota je zlá....ST
|
09.08.2014 - 06:29
pěkné....ST
|
09.08.2014 - 06:17
básněnka: asi to tak mělo být
|
08.08.2014 - 15:40
takové básně se mi velmi líbí. jsou ze života.....ST
|
08.08.2014 - 15:35
smutné vzpomínání.....ST
|
08.08.2014 - 15:33
čtu několikrát, abych se nasytila té krásy slov....ST****
|
08.08.2014 - 15:30
hezky se to čte....ST
|
08.08.2014 - 15:29
po smrti jsme si všichni rovní....ST
|
08.08.2014 - 15:25
hezky jsi to napsala.....ST
|
08.08.2014 - 15:20
cítím vůni lesa....ST
|


