jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
04.08.2014 - 18:09
obilí na poli a skřivančí píseň to mi připomíná dětství a život na vesnici...ST
|
04.08.2014 - 18:06
moc hezké....ST
|
04.08.2014 - 18:02
ST***
|
04.08.2014 - 17:58
věřím, že taková místa zanechávají stopy po staletí...ST
|
03.08.2014 - 17:33
vepsán v písku je dodnes příběh lásky....ST
|
03.08.2014 - 17:29
ale naděje umírá poslední....ST
|
03.08.2014 - 17:27
ST***
|
03.08.2014 - 11:52
báseň se ti povedla, moc pěkné čtení....ST
|
03.08.2014 - 11:49
tvé básně voní životem a radostí....ST
|
03.08.2014 - 11:45
pěkné jako vždy....ST
|
01.08.2014 - 10:37
líbí se mi ...ST
|
31.07.2014 - 23:34
moc pěkné....ST
|
31.07.2014 - 23:27
moc pěkné....ST
|
30.07.2014 - 13:08
umíš pobavit a rozveselit.....ten závěr nemá chybu....ST
|
30.07.2014 - 13:05
nezoufej, láska kvete v každém věku....ST
|
30.07.2014 - 11:13
Pěkně si to vykračuješ.....ST
|
30.07.2014 - 10:00
je to pěkně napsané....ST
|
29.07.2014 - 22:52
zasloužíš, hezky jsi ten příběh napsala
|
29.07.2014 - 22:29
pěkně lampionová...ST
|
29.07.2014 - 22:28
voní deštěm.....ST
|


