jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
08.08.2014 - 15:18
to jsem si oddechla, ještě že to není pravda.....ST
|
08.08.2014 - 15:17
za lepší zítřek....ST
|
08.08.2014 - 15:15
radši budu doma a nikam nepojedu.....ST
|
08.08.2014 - 15:14
pěknou náladu jsi připravil...ST
|
08.08.2014 - 15:10
mír do duše, to je to pravé a tvými slovy krásně vyjádřeno....ST
|
08.08.2014 - 15:08
to je krásné.......ST
|
08.08.2014 - 05:37
HANKA: Haničko, dík za povzbudivá slova...myslím si, že v něčem se spolu náramně shodneme
|
07.08.2014 - 19:17
ST***
|
07.08.2014 - 17:49
krizekkk: děkuji, teď zrovna bych pomoc od Boha potřebovala...jsem nemocná....a tobě dík
|
07.08.2014 - 14:09
Kajuta:srdečné díky
|
07.08.2014 - 08:23
z každého slova je poznat, jak miluješ přírodu....ST
|
07.08.2014 - 06:01
ST***
|
07.08.2014 - 06:00
Psavec:souhlasím s tvým názorem a dík za koment
|
06.08.2014 - 22:33
příjemné čtení...ST
|
06.08.2014 - 22:30
Lilith:máš pravdu a srdečný dík za komentář
|
06.08.2014 - 20:27
Bastet: děkuji, tvůj komentář je pravdivý a moudrý
|
06.08.2014 - 13:41
jsme jako kytičky, co spálil mráz.....ST
|
06.08.2014 - 13:30
ST***
|
06.08.2014 - 13:24
prostě umíš...ST
|
06.08.2014 - 13:21
něžné....ST
|


