jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
27.07.2014 - 07:35
děti dovedou být vděčné....ST...piš dál
|
27.07.2014 - 07:32
ST***
|
27.07.2014 - 07:30
dobré a požehnané léto.....ST
|
26.07.2014 - 12:45
máš čistou pravdu...ST
|
26.07.2014 - 12:44
tvým veršům rozumím..tam je srdce i duše čistá....ST
|
26.07.2014 - 08:23
líbí se mi....ST
|
26.07.2014 - 08:21
pěkně se ti báseň podařila napsat...ST
|
25.07.2014 - 19:05
velice vtipné....ST
|
25.07.2014 - 19:01
slova, která lákají k pomilovaní...ST
|
25.07.2014 - 18:59
něžné vyznání...ST
|
25.07.2014 - 10:06
závěr je báječný....ST
|
25.07.2014 - 10:05
každé slovo z básně tvé dovede potěšit...ST
|
25.07.2014 - 10:03
moc se mi líbí...ST
|
25.07.2014 - 10:01
povedená realita...štěstí je ve vás....ST
|
25.07.2014 - 09:59
pěkný návrat...ST
|
24.07.2014 - 18:18
dobře ti rozumím....ST
|
24.07.2014 - 16:06
pěkně napsané....ST
|
24.07.2014 - 16:03
pěkně pobavila...ST
|
24.07.2014 - 16:00
máš pravdu, samota je zlá........ST
|
24.07.2014 - 15:59
líbí se mi...ST
|


