jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
29.07.2014 - 21:04
milý a věrný společník.....ST
|
29.07.2014 - 19:49
máš krásnou češtinu, líbí se mi to
|
29.07.2014 - 19:36
to je příběh tak krásný a dojemný, že zasloužíš ST *****
|
28.07.2014 - 20:53
líbí se mi ST
|
28.07.2014 - 19:13
jsi mladá a na svůj věk píšeš jako vyzrálý básník
|
28.07.2014 - 19:10
dobře píšeš....ST
|
28.07.2014 - 19:08
,mě se to líbí....ST
|
28.07.2014 - 18:02
líbí se mi
|
28.07.2014 - 16:33
PĚKNÉ....st***
|
28.07.2014 - 15:40
Lota:děkuji za návštěvu velice jsi mě potěšila
|
28.07.2014 - 14:43
Na oba básníky se nedá zapomenout. Obohatili nás o krásné básně a komentáře.,,,,,,a tobě díky
|
28.07.2014 - 13:29
hezké probouzení.....ST
|
28.07.2014 - 13:27
smutné moc......ST
|
28.07.2014 - 13:25
každou špatnou náladu dovedeš vylepšit......ST
|
28.07.2014 - 13:11
J.F.Julián: tak jak jsem to psala, tak to byla pravda....díky
|
28.07.2014 - 09:11
no to je krása.....ST
|
27.07.2014 - 19:30
to je reportáž, že až mrazí po těle.....ST
|
27.07.2014 - 12:27
moc krásně zveršované, ale jméno autorky jsem nenalezla......ST
|
27.07.2014 - 12:24
láska jako trám.....ST
|
27.07.2014 - 12:23
pěkně romantické......ST
|


