jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
18.08.2014 - 13:21
ráda jsem si přečetla....přeju ti jen dobré lidi kolem sebe......ST
|
18.08.2014 - 13:13
věřím, že se ti tam líbilo....ST
|
18.08.2014 - 13:11
ST***
|
18.08.2014 - 13:10
dovede povzbudit....ST
|
16.08.2014 - 11:37
skvělé....ST
|
16.08.2014 - 10:51
náhody, osudy, míjení to vše k životu patří a tobě dík za komentář
|
16.08.2014 - 04:29
přeju pejskovi, aby se brzy uzdravil....ST
|
16.08.2014 - 04:27
láska nakonec zvítězí....ST
|
16.08.2014 - 04:25
kavárna pod podloubím, vlídné místo k posezení......ST
|
15.08.2014 - 15:57
Haničko našla jsem ti ve snáři.....stařec, starost...dojíti krávu, užitek....rozpuštěné vlasy, nemoc....přeju ti, ať se ti splní pouze ta dobrá předpověď.....ST!!!!!!!
|
15.08.2014 - 13:54
vzletná báseň....ST
|
14.08.2014 - 13:34
ST****
|
14.08.2014 - 13:33
ST***
|
13.08.2014 - 04:51
rozkvetlý sad je jako pohlazení...ST
|
13.08.2014 - 04:48
prostě kdo umí, ten umí....ST***
|
13.08.2014 - 04:46
jaké krásné přirovnání ...ručičky sepjaté...ST
|
12.08.2014 - 18:03
tak to ti věřím....ST
|
12.08.2014 - 18:01
ta báseň úplně hřeje u srdce...ST
|
11.08.2014 - 19:31
s.e.n:děkuji ti za to, že jsi vzpomínala se mnou
|
11.08.2014 - 15:47
líbí se mi ST
|


