jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
07.09.2014 - 13:44
je dobré, když dva mohou být spolu....ST
|
06.09.2014 - 02:23
tohle špatně dopadne....ST
|
05.09.2014 - 17:09
pěkně podzimní nálada...ST
|
05.09.2014 - 17:06
jednou poputujeme do ráje všichni,,,,,ST
|
04.09.2014 - 18:37
E.T.Jane: dkuji za povzbudivý komentář
|
03.09.2014 - 09:31
E.T.Jane: děkuji za komentář
|
03.09.2014 - 04:31
láska přijde....ST
|
03.09.2014 - 04:22
pěkná báseň....ST
|
03.09.2014 - 04:13
líbezná slova....ST
|
03.09.2014 - 04:10
vykreslila dobře náladu...ST
|
03.09.2014 - 04:07
neplakej....ST
|
03.09.2014 - 04:06
působivé....ST
|
03.09.2014 - 04:04
měsíc by mohl vyprávět....ST
|
03.09.2014 - 04:01
takové básně mám ráda ....ST
|
03.09.2014 - 03:52
jdi za svým snem....ST
|
03.09.2014 - 03:51
nádherné čtení...ST
|
03.09.2014 - 03:48
moc pěkné...čtu stále znova.....ST
|
02.09.2014 - 13:12
Liška76: jsi moje milovaná přítelkyně....díky
|
02.09.2014 - 13:09
Liška76: děkoji ti, že jsi mě navštívila
|
02.09.2014 - 04:32
jc senior: pocit, že kolem mě prošla láska zůstává.....díky
|


