jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
11.08.2014 - 15:46
ničeho nelituj, ať si odejde ...přijde jiný ST
|
11.08.2014 - 15:43
všechno uděláš pro svou milovanou ST
|
11.08.2014 - 15:36
jak mnoho radosti dovede vykouzlit malý králíček ST
|
11.08.2014 - 15:34
také jsem ráda houbařila a u nás rostou ST
|
11.08.2014 - 15:32
neboj se on se vrátí....svit měsíce ho přivábí ST
|
10.08.2014 - 23:23
přinesla mi dobrou náladu...ST
|
10.08.2014 - 23:19
ST***
|
10.08.2014 - 23:17
dříve to bývaly lásky až za hrob....ST
|
10.08.2014 - 23:13
když vítr posílá pozdravení, možná počasí se změní.....ST
|
10.08.2014 - 23:07
ST***má zelené oči?
|
10.08.2014 - 18:33
srdce na zámek i tak to někdy může být.....ST
|
10.08.2014 - 18:31
líbí se mi tvé verše
|
10.08.2014 - 18:28
Stolenheart: ti dva básnici si zaslouží trvalou úctu a vzpomínku....a tobě díky
|
10.08.2014 - 18:16
Stolenheart: děkuji, že jsi se u mě zastavil
|
10.08.2014 - 11:44
hlavně , že jsi poznala milé lidi a podělila se s námi o zážitky.....ST
|
10.08.2014 - 11:41
věřím, že ti to prospělo na těle i na duši.....ST
|
10.08.2014 - 08:45
umělec2:ahoj, tvůj komentář mě potěšil ....díky
|
10.08.2014 - 07:49
tak to je krásné pohrávaní s verši....ST
|
10.08.2014 - 07:45
báseň plná citů.....ST
|
10.08.2014 - 07:43
ST***
|


