jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
20.05.2015 - 10:33
to je správné zvolání.....ST
|
18.05.2015 - 13:17
líbí se mi tvůj pohled na stáří.... staří, to není jen souhrn prošlých let.....moudré a pravdivé,,,,ST*****
|
18.05.2015 - 12:23
Hanko, rozumím tobě i tvé bolestí ....přeju ti, aby se syn uzdravil,,,,ST
|
02.05.2015 - 17:01
ST***
|
01.05.2015 - 15:02
ta vůně je omamná....ST
|
01.05.2015 - 12:48
Bůh ti tvé hříchy odpustí ,,,, ST
|
01.05.2015 - 12:47
s velkým zájmem jsem si přečetla..díky za taková díla....ST
|
30.04.2015 - 08:04
hebká a něžná , konejšivá slova...ST
|
30.04.2015 - 08:00
pohádkově krásné veršování a vyznání...ST
|
29.04.2015 - 22:59
Verena: děkuji za komentář, pohladil mě a potěšil
|
29.04.2015 - 12:00
ST***
|
24.04.2015 - 21:34
je to krásná báseň....ST
|
23.04.2015 - 17:45
zasním se a vychutnávám si tu krásu a prožitek...ST
|
21.04.2015 - 07:58
takové basně se mi líbí moc...ST
|
20.04.2015 - 20:18
krásné vyprávění....ST
|
20.04.2015 - 14:42
zaujala mě, je moc hezká.....ST
|
20.04.2015 - 12:25
velice se mi líbí, četla jsem ji několikrát...ST
|
19.04.2015 - 22:30
moudré a poučné vyprávění ze života...ST
|
19.04.2015 - 10:59
krizekkk: děkuji a jsem nesmírně ráda, že jsi mezi námi
|
18.04.2015 - 22:46
máš správný postřeh....ST
|


