jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
17.09.2015 - 20:38
Tomáš:škoda, že nejde vrátit čas
|
17.09.2015 - 20:33
Tomáš: byla jediná,ale kouzelná
|
17.09.2015 - 20:31
Tomáš: zklamání velice bolí.....díky
|
17.09.2015 - 11:55
ST je málo, přeju ti hodně tvůrčích úspěchů
|
17.09.2015 - 11:43
domov a rodina, nelze od sebe oddělit....ST
|
17.09.2015 - 11:40
jsi úžasný člověk, myšlením i vzděláním.....ST
|
17.09.2015 - 11:08
Kapka: nebudeš věřit, jak moc mě vždy pomohla slova, která mi napsali čtenáři na Libresu. a tobě díky.
|
17.09.2015 - 10:22
la loba: člověk nemůže být sám a bez lásky....díky
|
17.09.2015 - 05:15
paulín: celý život toužíme po lásce, je to tak
|
16.09.2015 - 19:36
básněnka: smekám před tvým komentářem,tolik pravdy je v těch slovech až žasnu.Díky moje milovaná
|
16.09.2015 - 19:33
detektor: prostě nevěrník a díky za komentář
|
16.09.2015 - 18:15
libour: díky
|
16.09.2015 - 18:14
krizekkk: dobře radíš, je to tak a díky
|
16.09.2015 - 18:09
Lilith: děkuji za hezká slova
|
16.09.2015 - 15:52
Tomáš: Musela jsem zapomenout. Takový je život.
|
16.09.2015 - 15:51
Tomáš: Samota je krutá, v tom máš pravdu a díky.
|
16.09.2015 - 15:49
Tomáš: Komentář mě potěšil. Přišel právě, když jsem potřebovala číst vlídné slovo.
|
16.09.2015 - 15:47
Tomáš:Díky, stokrát díky. Škoda, že už je všechno minulost.
|
08.08.2015 - 16:56
líbí se mi.....ST
|
01.08.2015 - 15:36
líbí se mi ST
|


