jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
21.06.2015 - 20:13
bude zase dobře...ST
|
21.06.2015 - 20:10
líbí se mi, četla jsem ji několikrát...ST
|
21.06.2015 - 19:59
Stolenheart: děkuji za přečtení a komentář
|
19.06.2015 - 16:42
citově, krásně mě naladila....ST
|
19.06.2015 - 14:01
oáza uprostřed s/pouště/ ST***
|
19.06.2015 - 13:53
nejsembásník: děkuji za návštěvu....máme stejné vzpomínky
|
19.06.2015 - 05:14
pěkné verše a laskavá náruč.....ST
|
14.06.2015 - 15:04
mám také ráda letní čas....ST
|
13.06.2015 - 11:19
ST***
|
13.06.2015 - 09:31
i tanec nad hladinou je možný....ST
|
13.06.2015 - 09:28
srdce si jde svou cestou...ST
|
13.06.2015 - 08:26
ttragelaf: děkuji za návštěvu
|
12.06.2015 - 10:07
ST*****
|
04.06.2015 - 06:00
Dota Slunská:některé příběhy dovedou vyvolávat vzpomínky na celý život.....díky
|
04.06.2015 - 05:54
Dota Slunská:děkuji za přečtení, za návštěvu u mě
|
03.06.2015 - 07:21
pěkně jsi to zrýmoval...ST
|
28.05.2015 - 12:44
skvostné verše.....ST
|
27.05.2015 - 07:44
děkoji za komentář, velice mě potěšil
|
26.05.2015 - 06:58
koření lásky....ST
|
22.05.2015 - 11:26
mám ráda stromy, dokud mi sloužilo zdraví, byla jsem od jara do podzimu v lese....ST
|


