jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
19.03.2015 - 19:45
mám ráda tvé vyprávění, je hluboce lidské a pravdivé....ST
|
19.03.2015 - 00:38
fialka: tvůj komentář mě pohladil....díky
|
16.03.2015 - 16:36
tak to ti věřím, lidé se dovedou změnit přes noc.....ST
|
15.03.2015 - 13:09
máš dobrý vkus....ňadra bílá....ST
|
14.03.2015 - 19:18
básněnka: všechno z dětsví si pamatuju, jako by to bylo včera.....díky
|
14.03.2015 - 06:55
je v tom srdce i duše.....ST
|
13.03.2015 - 21:09
pěkně jsi to napsal....ST
|
13.03.2015 - 20:49
ttragelaf: děkuji za zvlášť milý komentář
|
13.03.2015 - 18:24
Psavec: děkuji za návštěvu
|
13.03.2015 - 14:28
hezky jsi to zveršoval...ST
|
13.03.2015 - 04:58
úchvatné dílo, četla jsem několikrát...ST
|
13.03.2015 - 04:55
krásné vyznání....ST
|
13.03.2015 - 04:53
pěkná báseň .....ST
|
13.03.2015 - 04:47
Ian: děkuji za přečtení
|
12.03.2015 - 20:56
Mbonita:děkuji, tvé komentáře mě vždy nesmírně potěšily
|
12.03.2015 - 20:47
Adama: děkuji za přečtení
|
12.03.2015 - 20:33
piš všude, píšeš dobře...ST
|
12.03.2015 - 20:31
to co jsi prozradil je milé a příjemné...ST
|
12.03.2015 - 20:30
pohladila, potěšila....ST
|
12.03.2015 - 20:28
tajemná a zajímavá slova...ST
|


