jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.07.2015 - 12:40
Ringo: udělal bys mi radost, gladioly se mi velice líbí a díky za komentář
|
24.07.2015 - 11:31
vavaoko: děkuji a přeju hezký den
|
21.07.2015 - 11:49
Skvělé....ST***
|
07.07.2015 - 16:02
chtěla bych se také toulat s milovanou bytostí....ST
|
05.07.2015 - 21:43
ST***
|
05.07.2015 - 21:42
početla jsem si a srdečně se zasmála....ST
|
05.07.2015 - 21:39
ST***
|
04.07.2015 - 12:05
svatá pravda....,ST
|
03.07.2015 - 12:17
ST***
|
02.07.2015 - 13:03
píšeš moc pěkně .....ST
|
02.07.2015 - 08:34
zajímavá příhoda.....ST
|
01.07.2015 - 15:21
s radostí jsem četla tu hříčku přírody....ST
|
30.06.2015 - 11:49
vzpomínky, které bolí....ST
|
30.06.2015 - 11:47
osud si s námi někdy zahrává....ST
|
30.06.2015 - 06:37
AMG: děkuji mnohokrát za komentář i za to, že jsi četla
|
26.06.2015 - 11:28
líbí se mi ST
|
23.06.2015 - 12:11
hezky napsané, srdcem.....ST
|
22.06.2015 - 09:23
ono je to někdy moc těžké, přiznat se......ST
|
22.06.2015 - 09:21
co dodat ? ....život někdy dokáže být krutý a nespravedlivý....ST
|
21.06.2015 - 22:07
tolik smutku je v tvých básních, ale píšeš pěkně.....ST
|


