jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
18.04.2015 - 22:39
já.x.ty.y.: děkuji...potěšení je na mé straně
|
18.04.2015 - 10:52
kouzelná krajina....ST
|
18.04.2015 - 10:49
je hezká, líbí se mi ST
|
17.04.2015 - 14:40
jen at si jde ,,,,ST
|
16.04.2015 - 00:18
ST***
|
15.04.2015 - 15:05
tenkrát u potoka jako Oldřich a Božena...ST
|
15.04.2015 - 12:14
nádherné toulaní přírodou....ST
|
15.04.2015 - 09:10
neskutečně krásné vyznání řekám....ST
|
15.04.2015 - 09:00
ttragelaf: potěšil mě tvůj komentář
|
13.04.2015 - 22:07
krásně se čtou tvé verše....ST
|
12.04.2015 - 13:45
žasnu...jsi prostě krásně svá a nenabodobitelná
|
12.04.2015 - 07:40
něžné pohlazení....ST
|
11.04.2015 - 16:35
velice se mi líbí....ST
|
09.04.2015 - 05:07
Kapka: až dnes jsem našla komentář....díky
|
02.04.2015 - 08:00
velice se ti povedla...ST
|
02.04.2015 - 07:58
líbí se mi tvé moudré verše...ST.....pěkně se čtou
|
01.04.2015 - 22:53
někdy se při pláči uleví...ST
|
01.04.2015 - 22:50
vím o čem to je....pravdivé a smutné...ST
|
01.04.2015 - 22:49
ST*****
|
01.04.2015 - 10:01
ST***
|


